AIM Vesser Sullivan to nowy zespół wyścigowy, w ramach którego siły połączyli AIM Autosport oraz Jimmy Vasser i James “Sulli” Sullivan. Vasser i Sullivan w latach 2011-2016 współtworzyli zespół KVSH Racing, startujący w IndyCar. W tym czasie wygrali sześć wyścigów, w tym Indianapolis 500. Natomiast w ostatnim roku nawiązali współpracę z Dale’em Coyne’em, tworząc zespół Dale Coyne Racing with Vasser-Sullivan, również w IndyCar. Ekipie udało się wygrać Grand Prix Petersburga i zająć siódme miejsce w klasyfikacji generalnej sezonu. Natomiast samo AIM Autosport angażuje się w rywalizację w motorsporcie już od lat 90.

Samochodem wyścigowym wybranym przez ekipę AIM Vesser Sullivan jest torowy Lexus RC F GT3, stworzony przez japońską markę na bazie drogowego RC F. Wyścigowe coupé napędza 5,4-litrowa V-ósemka o mocy ponad 500 koni mechanicznych, połączona z 6-biegową, wyczynową, sekwencyjną skrzynią. Aerodynamiczne nadwozie samochodu wykonano z kompozytów na bazie włókna węglowego, z tyłu nie zabrakło wielkiego skrzydła zapewniającego dodatkowy docisk, a w środku pełnego, wyścigowego wyposażenia. Lexus RC F GT3 zadebiutował w IMSA w 2017 roku w wyścigu Rolex 24 at Daytona. W ciągu dwóch sezonów auto zdobyło dwa zwycięstwa, trzy razy stawało na podium i zapewniło swoim kierowcom pięć pole position.

Zespół AIM Vesser Sullivan będzie korzystał z istniejącej siedziby AIM w Woodbridge w kanadyjskim Ontario, a także nowej, zlokalizowanej w Charlotte w USA. Torowe Lexusy RC F w klasie GT Daytona poprowadzą Jack Hawksworth, Frankie Montecalvo i niezwykle doświadczony Townsend Bell.