Tradycyjne londyńskie taksówki LTI TX4 są nieodłącznym elementem krajobrazu stolicy nad Tamizą. Spotkać można je też w innych brytyjskich miastach, ale w innych krajach jest ich wciąż niewiele.

Do niedawno na przeszkodzie były montowane po prawej stronie kierownice. Jednak obecnie producent już produkuje wersje przeznaczone do ruchu prawostronnego i sprzedaje te auta w Chinach. London Taxi International obecnie prowadzi akcję promocyjną i składa ofertę dla europejskich przedsiębiorstw taksówkowych. Zwraca przy tym uwagę na jakość i funkcjonalność modelu TX4.

W tym celu Matthew Wilson, dyrektor międzynarodowego rozwoju przedsiębiorstwa i Nigel Walters, koordynator zamorskich operacji The London Taxi Company wybrali się na promocyjną wyprawę modelem TX4 z Warszawy do Kijowa.

W dniu 12 maja 2010 roku nastąpi rozpoczęcie działalności Taxi Service w Kijowie, które korzystać będzie z samochodów TX4.

Prezentacja pojazdów odbędzie się także w Pradze, gdzie Brytyjczycy poszukują partnera do uruchomienia działalności w tym kraju.