Z cząstkowych danych wynika, że pierwszą piątkę najgorzej ocenianych aut w Narodowym Auto Teście tygodnika Auto Świat otwiera Seat. Z małą stratą do swojego brata VW, ale jednak. Jak się okazuje ta Hiszpańska, a raczej, niemiecka marka cały czas w Polsce ma dobrą opinię. Auta spod znaku Auto Emotion wyprzedziły nudne Volkswageny o 0,14 pkt. uzyskując niotę 25,15 pkt. Najliczniej reprezentowane sąw tej grupie Leony i Ibizy. Nie brakuje jednak opinii o Toledo, Cordobach i Arosach.

Jeśli Waszym zdaniem, pierwsza piątka nagorszych marek powinna być inna, wystarczy wypełnić ankietę - NAT 2014. Czekamy na Wasze głosy.

W sumie wypełniliście już blisko 4 tys. ankiet. Pytamy w nich o to, czy jesteście zadowoleni ze swojego samochodu, czy się wam podoba, dobrze jeździ a może sprawia kłopoty. Prosimy o ocenę zawieszenia, układu napędowego, stylizacji a także stacji obsługi. Aby wziąć udział w Narodowym Auto Teście wystarczy poświęci kilka minut i odpowiedzieć na kilkanaście prostych pytań. Wśród biorących udział w ankiecie wylosujemy atrakcyjne samochodowe nagrody.

Zapraszamy. NAT to największe badanie rynku samochodowe go w Polsce.

CZYTAJ WIĘCEJ: