Przyczyną tej decyzji jest zbyt mała (dwanaście) liczba załóg niepełnosprawnych, dla których organizowana jest ta impreza.

W KJS w regulaminowym terminie zgłosiło się osiem załóg.

Automobilklub Rzemieślnik nie chce zaprzestać organizacji Rajdów Integracyjny Most dla kierowców niepełnosprawnych, lecz przy tak niskiej frekwencji jest to niemożliwe.

Dla załóg niepełnosprawnych, które zgłosiły się do Integracyjnego Mostu, Klub ma propozycję wystartowania w Cynamonowym Slajdzie w Słomczynie w terminie 15 listopada. Zainteresowani proszeni są o przesłanie swojej gotowości udziału na adres: kubarally@post.pl. Klasyfikowani zostaną w osobnej klasie.

7. Cynamonowy Slajd odbędzie się w sobotę, 15 listopada w Słomczynie.

Zgłoszeni niepełnosprawni uczestnicy "Integracyjnego Mostu" będą zwolnieni z opłaty wpisowego i powinni przybyć do Słomczyna na godz. 10:30, meta rajdu przewidziana jest około godziny 14:00.

Po mecie przewidziane są wolne jazdy (do zmroku) po torze rallycrossowym, również z uczestnictwem rajdowego mistrza Leszka Kuzaja.

Zgłoszenia należy przysłać do biura Automobilklubu Rzemieślnik w terminie do 14 listopada 2008. W najbliższym czasie będzie można znaleźć na stronie internetowejAutomobilklubu Rzemieślnik regulamin "7 Cynamonowego Slajdu" i druk zgłoszenia.