To drugie pod rząd zwycięstwo załogi w Peugeot 2307 Super 2008 w krajowej rywalizacji.

Tytuły Wicemistrzowskie wywalczyli: Pierwszych - Kajetan Kajetanowicz i Maciej Wisławski, Drugich - Michał Bębenek i Grzegorz Bębenek.

Sklasyfikowanych zostało 53 kierowców (w tym zgodnie z regulaminem - część z pilotami, część - bez).

Bryan i Xavier wywalczyli także tytuł w klasie Super 2000, gdzie szarfy Wicemistrzów zdobyli Michał Sołowow i Maciej Baran oraz Tomasz Kuchar i Daniel Dymurski (wszystkie trzy załogi w samochodach Peugeot 207 S2000).

W grupie N na najwyższym podium podczas zakończenia sezonu w końcu listopada w Warszawie staną Kajetan Kajetanowicz i Maciej Wisławski, zaś na niższych stopniach odpowiednio Michał Bębenek i Grzegorz Bębenek oraz Paweł Dytko i Tomasz Dytko.

W klasie A7 mistrzami zostali Zbigniew Cieślar i Adam Ogierman, a wicemistrzami Bartłomiej Boruta i Sławomir Grabarkiewicz.

W klasie A6 triumfowali Jan Chmielewski i Ireneusz Pleskot przed Marcinem Dobrowolskim i Michałem Dobrowolskim oraz Radosławem Typą i Danielem Siatkowskim. Załogi te zdobyły tytuyły podwójnie, bowiem taka sama była kolejność w klasie R2B!

W klasach: N3, N1, HR-13, HR-9 tytułów nie przyznano. W klasie A5, N2, HR-12, HR-10 i TD nie sklasyfikowano nikogo.

W klasyfikacji Producentów Mistrzem Polski został Peugeot.

W klasyfikacji Zespołów Sponsorskich tytuł wywalczył Peugeot Sport Polska Rally Team, a puchary wicemistrzów odbiorą MapaMap STP Rally Team oraz Tedex Rally Team.

Opublikowane zostały także wyniki w pozostałych dyscyplinach sportu samochodowego> wyścigach, wyścigach górskich, rallycrossie i rajdach samochodów terenowych.

W wyścigach górskich, w klasie A - 1150 tytuł Wicemistrza Polski wywalczył reprezentant RoadLook.pl Piotr Bogdański.

Pełne wyniki mistrzostw w sporcie samochodowym podamy osobno.