Logo
WiadomościAktualnościSEMA 2007: Ford Sport Trac Adrenalin – sportowy pickup (wideo)

SEMA 2007: Ford Sport Trac Adrenalin – sportowy pickup (wideo)

Autor Robert Rybicki
Robert Rybicki

Podczas targów tuningowych SEMA 2007 w Las Vegas zaprezentowała się seryjna wersja pickupa Ford Sport Trac Adrenalin, który stylistycznie nawiązuje do koncepcyjnego pojazdu z roku 2005.

SEMA 2007: Ford Sport Trac Adrenalin – sportowy pickup (wideo)
Auto Świat
SEMA 2007: Ford Sport Trac Adrenalin – sportowy pickup (wideo)

Ford Sport Trac Adrenalin według producenta ma swoim właścicielom zapewniać niecodzienne przeżycia, a zarazem być praktycznym samochodem do codziennej eksploatacji.

Nowość od pozostałych pickupów marki Ford odróżnia się przede wszystkim sportową stylistyką nadwozia. Sport Trac Adrenalin otrzymał nowy przedni i tylny zderzak, stopnie pod progami i 20-calowe alufelgi z oponami 255/50 R 20.

Sprzedaż auta ze stałym napędem tylnych kół i dołączanym napędem na przednie koła rozpocznie się w styczniu, cena podstawowa wyniesie 30 495 dolarów.

Autor Robert Rybicki
Robert Rybicki
Powiązane tematy: