Mowa o Martinie Kaczmarskim, kierowcy rajdowym teamu KRD, który wraz z Bartkiem Bobą startuje w Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych oraz rozmaitych rajdach Cross Country w Europie. Ich bronią na mordercze odcinki specjalne jest Bowler – rasowy samochód rajdowy przeznaczony do zadań specjalnych.

Od poniedziałku Martin trenuje z Krzysztofem Hołowczycem na poligonie wojskowym w Bornym Sulinowie. Pierwsza lekcja trwała dwanaście godzin i odbyła się na piaszczystych terenach. Drugą przeprowadzono na twardej nawierzchni.

„Chcę uczyć się od najlepszych, jestem zadowolony, że Krzysztof Hołowczyc zgodził się pomóc w treningach” – mówi Martin – „Uwagi Krzysztofa są niezwykle cenne. Każdy trening z nim, to kolejna porcja wiedzy i praktyki. Odnoszę wrażenie, że Krzysztof Hołowczyc jest zadowolony z postępów, jakie robię. Team coraz lepiej współpracuje ze sobą. Docieramy się. Wciąż sprawdzamy możliwości samochodu. Zdaniem Hołowczyca, Bowler to rasowy samochód rajdowy, co stawia przede mną szczególne wymagania”.

Krzysztof Hołowczyc oraz KRD Team mają zaplanowane kolejne treningi w przerwie między meczami Euro 2012.