Dwa modele - ix20 oraz nowy i10, będą miały swoją światową premierę, podczas gdy Genesis Coupe oraz ix35 Blue zostaną zaprezentowane jako samochody wprowadzane do sprzedaży w Europie.

Nowy Hyundai ix20, reprezentujący segment B-MPV, to drugi europejski samochód stworzony w oparciu o nowy język projektowania Hyundaia nazywany "opływowową rzeźbą".

Nowy model znacząco odchodzi od typowej dla segmentu koncepcji pudełkowatego minivana, przyjmując bardziej sportowe i dynamiczne kształty. Model ix20 trafi do sprzedaży na początku października.

Obok ix20, swoją premierę będzie miał także i10 w odświeżonej wersji. Typowo miejski samochód zyskał szereg ulepszeń w zakresie designu i wyposażenia, a przede wszystkim otrzymał nowy 1.0-litrowy silnik z systemem ISG, o obniżonym poziomie emisji CO2.

Kolejnym ważnym modelem, a jednocześnie atrakcją na paryskim stoisku Hyundaia będzie Genesis Coupe, którego rozpoczęcie sprzedaży w Europie zaplanowane jest na czwarty kwartał 2010 r. Genesis Coupe dostępny będzie z silnikiem 2.0 turbo o mocy 210 KM oraz mocnym 3.8 V6 o mocy 303 KM. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom europejskich kierowców, w samochodzie zmodyfikowano zawieszenie, hamulce i układ kierowniczy.

Model Genesis zostanie zaprezentowany także w wersji sedan, obok luksusowego modelu Equus. Wszystkie trzy samochody stanowią przymiarkę do ekspansji w nowych segmentach rynku w Europie. Hyundai będzie monitorować zainteresowanie zwiedzających modelami Genesis oraz Equus, co wpłynie na podjęcie decyzji odnośnie ich wprowadzenia do sprzedaży w Europie.

W ramach autorskiego programu ekologicznego Blue Drive, dzięki któremu firma aspiruje do stania się światowym liderem w stosowaniu technologii przyjaznych środowisku, zaprezentowany zostanie ix35 Blue, którego emisja CO2 wynosi 135 g/km.

Jednocześnie w Paryżu zadebiutuje hybrydowy ix35 Diesel, który może pochwalić się wynikiem na poziomie 117g/km.