Trzecia edycja Rajdowej Orkiestry w Tychach zakończyła się pełnym sukcesem - po licytacji przejażdżek z kierowcami na parkingu hipermarketu Real, wieczorem rozegrano wzorem ubiegłego roku, mecz hokejowy Rajdowcy kontra Artyści.

Autorem pierwszego gola, zapewniającego prowadzenie Rajdowcom, był Grzegorz Grzyb. Po dwóch tercjach wynik brzmiał 7-3 dla Artystów, zaś w końcowej części meczu Rajdowcom udało się poprawić rezultat na 5-8.

Na tafli tyskiego lodowiska dominowała zabawa. Atrakcją był Mariusz Pudzianowski, który rozpoczął mecz w składzie Artystów, a na drugą tercję przeszedł do drużyny Rajdowców. Tam gwiazdą numer 1 pozostawał Tomasz Kuchar. Na śliskim terenie popisywali się inicjator imprezy Piotr Meresiński, Grzegorz Grzyb, Marcin Turski, Piotr Adamus, Kajetan Kajetanowicz, Szymon Ruta, Robert Hundla, Marek Brzozok, Łukasz Włoch zastępujący Leszka Kuzaja. Dopingował kolegów Maciej Lubiak.

W przerwie wyjechały na taflę, demonstrując poślizgi - Lancer Evo VIII z Piotrem Meresińskim za kierownicą, znana Evo VI-ka Meresińskiego, Seat Leon Supercopa Roberta Kisiela, Renault Clio RS Karoliny Czapki, Peugeot 206 RC Marcina Paseckiego.

Na trybunach zasiadł komplet widzów. Cały dochód z przejażdżek oraz ze sprzedaży biletów zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Źródło: Autoklub