To z całą pewnością ciekawa atrakcja i świetny pomysł na promocję. Za niewielkie pieniądze można cofnąć się w czasie i na własnej skórze poczuć jak jeździło się kiedyś i docenić, jak komfortowe są wspólczesne samochody. Cena wypożyczenia Poloneza Caro wynosi 0,79 zł za minutę i 0,79 zł za kilometr (iczone łącznie).

Polonez nie ma poduszek powietrznych, ABS-u, ani wspomagania kierownicy (o automatycznej skrzyni nie wspominając), więc jazda nim może być dla niektórych wyzwaniem. Dlatego w środku znajdować się będzie instrukcja ułatwiająca korzystanie z auta.

- Samochód jest w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym. Kupiony od pierwszego właściciela z przebiegiem 107 000 km. Posiada katalizator i wtrysk paliwa. Jest napędzany silnikiem benzynowym o mocy 80 KM. Specjalnie na potrzeby usługi przeszedł modernizację zamków i elektryki, zamontowano w nim kilka nowoczesnych urządzeń telematycznych, dzięki którym samochód można użytkować tak jak każdy inny pojazd w CarSharingu. opowiada Leszek Leśniak, dyrektor rozwoju usługi PANEK CarSharing, pomysłodawca włączenia Poloneza do usługi.