W sieci Toyoty wyprzedaż rocznika 2014 rozpoczyna się 15 listopada. Z tej okazji we wszystkich salonach tej marki odbędą się dni otwarte. Upusty mają sięgnąć nawet 20 proc. Dodatkowo klienci będą mogli skorzystać z unijnego dofinansowania w wysokości 9 proc.

W ofercie rabatowej znalazły się również hybrydy. Nabywca, oprócz rabatu, otrzyma z pakiet ubezpieczenia w promocyjnej ofercie 1 proc. wartości pojazdu.

Dla przykładu model Aygo jest oferowany z rabatem w wysokości 5 tys. zł, a jego cena zaczyna się od 28,9 tys. Cena Toyoty Yaris została obniżona o 10 tys. zł, dzięki czemu samochód w ofercie wyprzedażowej został wyceniony na 38,1 tys. RAV4 po obniżce o 16 tys. kosztuje natomiast 89,9 tys.

Sezon rozpoczął się również w salonach Volkswagena. W przypadku mniej popularnych modeli niektóre obniżki sięgają nawet 21 tys. zł, a rabatami objęte zostały niemal wszystkie modele.

Niemiecka marka oferuje także specjalna ofertę finansowania w postaci kredytów i leasingów oraz ofertę ubezpieczeniową.

Renault natomiast przygotowało akcję "Renault Collection Rocznik 2014". Oferta obejmuje samochody osobowe, a w jej ramach kupujący otrzyma dodatkowe wyposażenie oraz opony zimowe w cenia od 1 zł. Wszystko zależy oczywiście od modelu i wersji na jaką nabywca się zdecyduje.

Przykładowo przy zakupie modelu Captur można zyskać ponad 8 tys. zł, a na modeli Clio ponad 6 tys. zł.

Włoski producent również przygotował dla swoich klientów ofertę rabatową i finansowanie na specjalnych warunkach. Na liście znalazły się praktycznie wszystkie modele Fiata począwszy od Pandy, którą teraz można nabyć za 29,9 tys. co czyni ten samochód jednym z najtańszych na rynku. Natomiast pięciodrzwiowe Punto zostało wycenione na 33,9 tys. zł i dostępne jest w tak zwanym "mikro kredycie 0 proc.".

Wśród jesiennych okazji będzie można znaleźć Fiata 500L w cenie zaczynającej się od 48,9 tys. zł, a jego uterenowiony brat 500 L Trekking jest dostępny od 56,4 tys, natomiast 7-miejscowy SUV-a Fiat Freemont kosztuje już od 94 500 zł.

Sezon wyprzedaży rozpoczął się w tym roku dość wcześnie, warto więc zainteresować się propozycjami dilerów, szczególnie, że obowiązują one do wyczerpania zapasów.