Będzie to III i IV runda 28 edycji cyklu rajdów „Cztery Pory Roku” o puchar i nagrodę PROCAR oraz impreza kwalifikacyjna Turystycznych i Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostw OW PZM.

Jest to okazja dwukrotnego pomnożenia swojego dorobku punktowego w całorocznych klasyfikacjach generalnych. Jak zawsze będzie okazja doskonalenia swoich umiejętności na próbach zręcznościowej jazdy samochodem. Najlepszy kierowca w całym cyklu rajdów „Cztery Pory Roku” zostanie uhonorowany specjalnym pucharem Komisji Nawigacji i Turystyki AP.

Start nastąpi w niedzielę 18 listopada o godzinie 9.30 z terenu Automobilklubu Polski w Warszawie na Bemowie (ul. Powstańców Śląskich 127 - naprzeciw Carrefour). Biuro imprezy czynne od godz. 9.00.

Rajd, którego Dyrektorem jest znany i zasłużony działacz Leszek Karaś, składać się będzie z etapu turystycznego (około 20 kilometrów) pod nazwą: „Śnieżynka 2007” (IV runda TMMOW) oraz nawigacyjnego (około 20 kilometrów) pod nazwą: „Jesienny Liść 2007” (V runda NSMOW), 4 prób zręcznościowej jazdy samochodem (SZ), i zadań specjalnych.

Na zwycięzców czekają puchary, a dla najlepszych załóg (i nie tylko!) przewidziano nagrody – upominki.

Zgłoszenia przyjmowane są w siedzibie Automobilklubu Polski ul. Pańska 85 lub tel. 608 509 152 albo poprzez internet (lkaras@wp.pl) do dnia 16 listopada br. Startowe: dla załóg zrzeszonych w AP wynosi 30 zł., dla pozostałych - 40z ł. Uczestnicy otrzymują numery startowe, materiały rajdowe i poczęstunek na mecie imprezy.

Możliwy, a nawet wskazany jest udział osób towarzyszących...