Początkowo pieczę nad nim sprawowała niemiecka gazeta „Bild am Sonntag”, a w 2009 r. współorganizatorem został niemiecki tygodnik motoryzacyjny „Auto Bild” wraz z wydaniami licencyjnymi – w tym „Auto Świat”. Wcześniej przeprowadzany przez nas konkurs nosił nazwę „Auto nr 1”. W tym roku odbywa się zatem 22. edycja plebiscytu, w którym Czytelnicy mogą oddać głosy na najciekawsze ich zdaniem premiery motoryzacyjne.

Głosować można na stronie: zlotakierownica.auto-swiat.pl. Do wygrania są: Jeep Renegade oraz nawigacje i wideorejestratory Navitel.

Złota Kierownica 2017 - jak głosować?

Głosować można wyłącznie za pośrednictwem internetowego formularza, dostępnego na stronie: zlotakierownica.auto-swiat.pl, także na smartfonach. Uczestnik konkursu może oddać w sumie 6 głosów, każdy na jedno auto w danej kategorii. Każdy głos musi być potwierdzony kliknięciem w link, który zostanie przysłany e-mailem na adres wskazany przez uczestnika konkursu.

Kandydatów prezentujemy na następnych stronach oraz na wyżej wspomnianej stronie internetowej. 42 modele podzielono na 5 klas. Regulamin plebiscytu jest dostępny pod adresem: zlotakierownica.auto-swiat.pl/regulamin. Głosować można od 21.08.2017 do 03.09.2017.

Złota Kierownica Foto: ACZ / Auto Świat
Złota Kierownica