Rok 2021 będzie niewątpliwie ciekawy i raczej nieprzewidywalny. Nikt nie wie, jak długo potrwa pandemia, która branżę motoryzacyjną dotyka szczególnie mocno. Mimo to producenci zapowiadają dużo nowych modeli, zwłaszcza hybryd, hybryd plug-in i aut elektrycznych. Takie są trendy i mimo kryzysu będą się rozwijać. W tych trudnych czasach każdy producent oferuje coś nowego, stara się być bardziej konkurencyjny, jest skory do negocjacji ceny. Paradoksalnie więc, to może być dobry czas na zakup nowego auta. Jak w tym gąszczu ofert się odnaleźć i wybrać samochód najlepiej dopasowany do własnych potrzeb?

Dzięki rocznej subskrypcji Auto Świata otrzymasz dostęp do bieżących oraz aktualnych wydań tygodnika, oraz wszystkich naszych katalogów. Sprawdź, naszą ofertę subskrypcji!

Pomoże w tym nasz katalog „Nowości 2021”. Znajdziecie w nim ceny, wersje silnikowe i wyposażenie, a także dane techniczne, takie jak: osiągi, wymiary, rozstaw osi czy pojemności zbiornika paliwa i bagażnika.

Katalog Nowości 2021
Katalog Nowości 2021

Z katalogu dowiecie się też ile kosztują dodatki chętnie wybierane przez kupujących, np. alufelgi, nawigacja, lakier metalizowany, tapicerka skórzana czy też modne w ostatnich latach systemy wsparcia kierowcy podwyższające komfort i poprawiające bezpieczeństwo podróży. Wszystko w jednym miejscu, bez konieczności wychodzenia z domu i odwiedzania salonów samochodowych, co w dzisiejszych czasach jest niewątpliwą zaletą.

„Katalog Nowości 2021” od 18 listopada dostępny będzie w dobrych sieciach sprzedaży prasy na terenie całego kraju, ale już dziś dzięki wykupieniu rocznej subskrypcji Auto Świata możesz mieć do niego dostęp. Co więcej decydując się na roczną subskrypcję nasze katalogi oraz najnowsze numery Auto Świata możesz przeczytać zanim trafią one do punktów sprzedaży. Sprawdź, naszą ofertę subskrypcji!