MINI Resolute Edition

Do wyboru jest trzy- lub pięciodrzwiowy hatchback oraz cabrio. Auto wyróżnia się lakierem Rebel Green zarezerwowanym do tej pory dla odmiany John Cooper Works oraz dachem i obudowami lusterek w kolorze Pepper White. Z kolei obramowania lamp, grilla, uchwyty drzwi i tylnej klapy wyróżniono lakierem Resolute Bronze, a krawędzie szyb wykończono listwami o barwie Piano Black. Całości dopełniają sportowe pasy na masce. We wnętrzu są sportowe fotele wykończone tkaniną i skórą ekologiczną w kolorze Black Pearl oraz Light Chequered. Wykończona skórą Nappa kierownica nosi logo edycji.

Sprawdź ofertę

MINI Clubman Untold Edition

Ten wyjątkowy model o cechach shooting brake’a wyróżnia się dwuskrzydłowymi tylnymi drzwiami. Dzięki wersji Untold Edition MINI Clubman nabiera jeszcze więcej indywidualnych cech. Auto rozpoznamy po lakierze Sage Green i po stylistyce zderzaków inspirowanej pakietem John Cooper Works. Dla Untold Edition charakterystyczne są pasy na masce i na dachu oraz klamki czy końcówki wydechu w kolorze Piano Black. Obrazu dopełniają stworzone dla tej wersji 18-calowe alufelgi Untold Spoke Bicolor w kolorze Jet Black i Refined Brass. We wnętrzu znalazły się sportowe fotele ze skórą w kolorze Sage Green wykończone jasnymi szwami.

Sprawdź ofertę

MINI Countryman Untamed Edition

MINI Countryman świetnie radzi sobie zarówno w ruchu miejskim, jak i na trasie. Z kolei w wersji z napędem 4x4 ALL4 niestraszne będą wyjazdy na bezdroża. Model Untamed Edition wyróżnia się lakierem Momentum Grey, ukośnymi pasami w kolorze Frozen Bluestone, grafiką inspirowaną górskim krajobrazem czy elementami o barwie Piano Black. Specjalnie do tej wersji zaprojektowano 18-calowe alufelgi Untamed 2-toned z frezowanymi powierzchniami. Wnętrze utrzymano w odcieniach zieleni i błękitu – sportowe fotele ze skórą w kolorze Highland Green wykończono niebieskim i zielonym stebnowaniem. Alternatywa to tapicerka Carbon Black.

Sprawdź ofertę