Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii możemy dowolnie personalizować wygląd pulpitu, wybierać wyświetlane treści, a także korzystać z wbudowanego radaru. Noodoe pomoże nam znaleźć skuter na zatłoczonym parkingu, poinformuje o nieodebranych połączeniach, wyświetli wiadomości SMS oraz emaile.

Kymco Noodoe
Kymco Noodoe

STOP MODE - czekanie na zmianę świateł nie będzie nudne

Noodoe podczas postoju przekaże nam informacje o nieodebranych połączeniach telefonicznych, nowych wiadomościach od przyjaciół oraz ich wpisach na portalach. Poinformuje nas również o najnowszych, ważnych wydarzeniach.

Zapanuj nad pulpitem

Noodoe pozwala nam spersonalizować swój pojazd na wiele sposobów. Możemy zmieniać nie tylko wyświetlane informacje, lecz także wygląd całego pulpitu. Do wyboru mamy niezliczoną ilość gotowych skórek. Możemy też stworzyć własny wzór i wgrać własne zdjęcie, które wyświetli się w momencie uruchomienia pojazdu.

Kymco Noodoe
Kymco Noodoe

Skuter i telefon – zgrany duet

Za pośrednictwem aplikacji Noodoe możemy połączyć skuter z telefonem. Smartfon pomoże nam znaleźć zaparkowany skuter i da możliwość połączenia się z innymi użytkownikami systemu oraz ustalenie ich położenia. Już nigdy nie zgubimy swoich przyjaciół na przejażdżce.

Inteligentny kompas

Wyświetlany na pulpicie naszego skutera kompas doprowadzi do ciekawych miejsc w okolicy, pozwoli zaplanować podróż oraz ułatwi orientację w terenie. Informacje o właściwym kierunku jazdy i pozostałym dystansie sprawią, że bezbłędnie trafimy do celu.

Kymco Noodoe
Kymco Noodoe

Pełna kontrola

Obsługa systemu Noodoe odbywa się poprzez ergonomiczny panel sterujący umieszczony na kierownicy. Pozwala on szybko i bezpiecznie zmieniać aktualnie wyświetlane informacje.

System Noodoe będzie dostępny początkowo w nowym maksiskuterze Kymco AK 550 oraz Kymco New Like 125.