– Na rynku działamy od 1995 roku. Zarówno duża część załogi, jak i wielu naszych klientów jest z nami od początku naszej działalności – informuje Igor Gorzycki, dyrektor ds. jakości i marketingu. To, co wyróżnia nas na lokalnym rynku, to indywidualne podejście do każdego klienta, a także elastyczność w dostosowywaniu się do jego potrzeb. Podejmujemy różnorodne działania, żeby na bieżąco monitorować zadowolenie naszych klientów. Wysłuchujemy opinii oraz uwag odnośnie naszej pracy, a także oferowanych produktów i usług. Dzięki temu jesteśmy w stanie na bieżąco dostosowywać się do wciąż zmieniających się potrzeb na rynku, często wybiegając poza standard oferowany w innych salonach.

 Obecnie sprzedajemy ok. 1000 samochodów rocznie. W najbliższym czasie planujemy podwoić ten wynik, jeszcze w tym roku otwierając w Bydgoszczy największy salon marek Renault i Dacia w regionie.

 To już piąty rok z rzędu, kiedy nasze salony zajmują najwyższe miejsca na podium w Wielkim Teście Salonów. Tym razem zarówno nasz salon w Bydgoszczy, jak i ten w Toruniu otrzymały najwyższe noty w plebiscycie. Kolejne wyróżnienia są motywacją dla całego zespołu, aby poziom satysfakcji naszych klientów był na najwyższym możliwym poziomie.