Najnowszy sezon TopGear pojawi się w telewizji szybciej niż wszyscy mogli się tego spodziewać. Emisja premierowego odcinka 24. sezonu zaplanowana jest na godzinę 20:00 w niedzielę 5 marca. Program do obejrzenia oczywiście w stacji BBW Two i BBC Two HD.

Co wiemy o kolejnym sezonie TG? Wcale nie tak dużo. Jedną z istotniejszych zmian to powrót do dobrze funkcjonującej formuły programu sprzed lat - trzech prezentów plus Stig. Głównymi bohaterami zostali, zresztą bardzo słusznie, Matt LeBlanc, Chris Harris oraz Rory Reid. Wydaje nam się, że tych trzech panów złapało wspólny język i mają podobne podejście do realizacji TG.

Producent zdradza też kilka szczegółów na temat pierwszego odcinka. Widzowie będą mogli zobaczyć m.in. drifting w Ferrari FXXK, niecodzienny wyścig w Kazachstanie oraz pościg Astonem Martinem DB11 z podwójnie turbodoładowanym motorem V12.

Jakie są wasze odczucia przed premierą nowego sezonu? Czy waszym zdaniem nadal „TopGear nie żyje”, czy należy odciąć już kupony z przeszłości i dać szansę temu co nowe? Zobaczcie zwiastun nowej serii.