Termin imprezy12-14.07.2013

Baza imprezyOśrodek Wypoczynkowy Słoneczny Brzeg w MielnieMielno, ul. Słoneczna 5http://www.naturatour.pl/slonecznybrzeg

Ośrodek zlokalizowany jest przy ulicy wiodącej wprost na plażę, zaledwie 100 m od morza oraz 150 m od Jeziora Jamno. Jego usytuowanie sprawia, że blisko jest stąd zarówno do plaży jak i głównej ulicy, przy której skupia się życie tego turystycznego miasteczka. Ośrodek jest po kapitalnym remoncie.

Duży nacisk podczas tej edycji kładziemy na offroadowe walory terenu. Jak na każdej naszej imprezie, na uczestników czeka ponad 100 km trasy terenowej oraz ekscytujące konkurencje dla całej rodziny. Trasa będzie dostępna także dla seryjnych SUV-ów. Profesjonalnie zajmiemy się również najmłodszymi!

Zachęcamy do odwiedzenia 4x4 Family Adventure w trakcie dłuższego urlopu nad morzem!

Ceny wpisowego:Osoba dorosła (pow. 12 lat) – 230 złDziecko 5-11 lat – 130 złDziecko do 4 lat – bezpłatnie

Ceny pobytu w ośrodku:Osoba pow. 8 lat – 250 złDziecko 3-7 lat – 170 złDziecko do 2 lat (bez świadczeń) – 60 zł

W ramach opłaty za pobyt w ośrodku, otrzymają Państwo:- dwa noclegi,- obiadokolację w piątek i w sobotę,- śniadanie w sobotę i w niedzielę,- lunchpaki w sobotę i w niedzielę.

Istnieje możliwość wykupienia pakietu wyżywienia bez konieczności noclegu w ośrodku w następujących cenach:Osoba w wieku powyżej 8 lat - 140 złOsoba w wieku 3 - 7 lat – 90 zł ( ½ wyżywienia tzw. „połówka“)