Bardziej też narażeni jesteśmy na mandaty i punkty karne. Co roku policja informuje również, że w tych dniach zatrzymuje rekordowo dużo nietrzeźwych za kierownicą.

W dzisiejszym wydaniu „Auto Świata” przypominamy podstawowe zasady bezpiecznych podróży, które pozwolą dojechać do celu bez wydatków na mandaty i powiększonego stanu konta z punktami karnymi. Również w tym wydaniu nasz comiesięczny dodatek specjalny, który zawiera niezbędne porady na temat opon zimowych. Naprawdę warto się z nim zapoznać, zanim przyjdzie prawdziwa zima.

W tym tygodniu w sprzedaży znajdzie się także 2. tom naszego katalogu „Silniki do kontroli”. Sprawdziliśmy 37 kolejnych diesli i benzyniaków we współczesnych samochodach i okazało się, że niektóre z nich są wyjątkowo awaryjne.

Przypominamy, że w każdym wydaniu Auto Świata w dziale Porady do Waszej dyspozycji oddajemy niespełna 2 strony tygodnika, na których nasi eksperci udzielają odpowiedzi na wszystkie motoryzacyjne pytania od Czytelników.

Foto: ACZ / Auto Świat
Auto Świat 44/2014

Zapraszamy także na nasze łamy, do iPada i na oraz na nasz profil na Facebooku. W tej chwili mamy już ponad 86 tys. fanów. Ich liczba rośnie z dnia na dzień. A skoro już jesteśmy przy nowoczesnych mediach, to przypominamy o cotygodniowej wersji Auto Świata na tablety, w której oferujemy odbiorcom nie tylko to, co publikujemy w wersji drukowanej, lecz także dodatkowe zdjęcia i filmy.

Miłej lektury!