Czym wyróżniają się preparaty marki Mihel?

Dodatki do oleju Mihel EP500 to produkty, które z miejsca stały się naszym hitem sprzedażowym. Za ogromną popularnością idzie doskonała jakość i najnowsze technologie. To ich skuteczność przekonała użytkowników do zaufania naszym preparatom zapewniającym ochronę newralgicznym elementom w samochodzie. Co odróżnia je od innych produktów dostępnych na rynku?

Doskonałe właściwości preparaty Mihel zawdzięczają specjalnej mieszaninie opartej na działaniu inteligentnych nano cząsteczek, które tworzą wytrzymałą ochronną warstwę odporną na zużycie o niezwykle niskim współczynniku porowatości. Dzięki wykorzystaniu nauki i nowoczesnej technologii pozwalającej tworzyć nanostruktury już na poziomie cząsteczkowym możemy wpływać na właściwości preparatu i dostosowywać je do naszych potrzeb.

W taki sposób powstały autorskie serpentynity Mihel w postaci dodatków do skrzyni biegów, oleju silnikowego czy układów wspomagania do użytku zarówno w samochodach, jak i w przemyśle. Wykazują one o wiele lepsze właściwości smarne, co zdecydowanie zmniejsza ryzyko wystąpienia awarii. Posiadają także właściwości rewitalizujące wpływające skutecznie na żywotność każdego układu – nasze serpentynity to ochrona nawet na 120 000 km.

Jakie dodatki Mihel EP500 znajdziesz w naszej ofercie?

Obecnie w naszej ofercie znajdziesz różne preparaty posiadające inne przeznaczenie i właściwości specjalnie przystosowane do konkretnych warunków i specyfikacji danego układu.

  • Dodatek do automatycznej skrzyni biegów Mihel serpentynit EP500 AT – ułatwia zmianę biegów i pracę synchronizatorów, redukuje szarpania podczas zmiany przełożeń, wycisza samochód, eliminując wibracje i hałas oraz regeneruje i wydłuża żywotności skrzyni biegów.
  • Dodatek do oleju z silnikiem Diesla serpentynit Mihel EP500 DE – zabezpiecza silnik dzięki ochronnej warstwie o bardzo niskim współczynniku tarcia i wysokiej odporności oraz ułatwia i zabezpiecza rozruch.
  • Dodatek do silników benzynowych do samochodów klasycznych Mihel EP500 – przeznaczony do ochrony i rewitalizacji silników benzynowych, w których znacznie obniża tarcie, zmniejszając ryzyko wystąpienia awarii, zużycie paliwa, a także poprawia dynamikę silnika i zwiększa moment obrotowy.
  • Dodatek do układów wspomagania serpentynit Mihel EP500 – zabezpiecza układ wspomagania kierownicy poprzez wytworzenie stabilnej i trwałej powłoki ceramiczno-metalowej osadzającej się na kluczowych częściach chroniąc je przed użyciem i wspomagając ich działanie.
  • Dodatek do manualnej skrzyni biegów Mihel EP500 MT – preparat służący znacznego wydłużenia żywotność skrzyni biegów i zapewnieniu jej lepszego działania poprzez wyciszenie, stabilizację oraz eliminację wibracji i hałasu.
  • Dodatek do oleju z silnikiem benzynowym Mihel serpentynit EP500 PE- przyczynia się do zmniejszenia zużycia oleju, wyrównania i wyciszenia pracy silnika, ale przede wszystkim tworzy trwały filtr ochronny niwelujący tarcie.
  • Dodatek do silników Diesla do sportowych samochodów Mihel serpentynit EP 500 MOTO SPORT – ochrona przed tarciem przy ekstremalnych obciążeniach oraz poprawa ciśnienia sprężania na cylindrach przyczyniająca się do poprawy mocy i dynamiki silnika sportowego.

Oferta sklepu internetowego Mihel – postaw na najwyższą jakość

Jeżeli szukasz produktów, które zapewnią doskonałą ochronę dla Twojego silnika, skrzyni biegów czy układów wspomagania, to sprawdź naszą ofertę. Zapewniamy najwyższą jakość na rynku i najskuteczniejsze preparaty – nie jest to nasza opinia, a wielu uznanych właścicieli warsztatów samochodowych i mechaników. Dołącz do szerokiego grona zadowolonych klientów, odwiedzając nasz sklep internetowy mihel.pl. Zapraszamy!