Tegorocznej, 20. już edycji Garbojamy – największego i najstarszego zlotu miłośników klasycznych Volkswagenów w Polsce – towarzyszyła piękna pogoda, która dodatkowo zachęciła publiczność do bardzo licznego odwiedzenia imprezy. Do podkrakowskiego Borku zjechało kilkuset fanów oldtimerów spod znaku VW, którzy mogli podziwiać kilkadziesiąt aut. I choć większość stanowiły oczywiście Garbusy (jak sugeruje sama nazwa imprezy), na zlocie zameldowały się też liczne Transportery pierwszych trzech generacji, rzadkie Karmanny Ghia oraz zbudowane na bazie Garbusów pojazdy typy buggy.

Na imprezie można było podziwiać zarówno pojazdy w pełni oryginalne, które wyglądały jakby dopiero niedawno opuściły fabrykę, jak i auta mocno zindywidualizowane, i to zarówno optycznie jak i mechanicznie – większe i mocniejsze silniki pod maskami nie były wcale czymś wyjątkowym.

Garbus na... karcie płatniczej!

Sponsorem tegorocznej Garbojamy został Volkswagen Bank (członek grupy Volkswagen Financial Services), który od dłuższego czasu pomaga miłośnikom klasycznej motoryzacji nie tylko w finansowaniu ich pasji. Podczas kilkudniowego zlotu pracownicy banku przedstawili uczestnikom m.in. specjalną ofertę kredytu gotówkowego na dowolny cel związany z klasycznym hobby oraz ofertę rachunku z kartą płatniczą Visa.

Garbus w Garażu, Garbus na karcie płatniczej – z Volkswagen Bankiem wszystko jest możliwe! Foto: Auto Świat Classic
Garbus w Garażu, Garbus na karcie płatniczej – z Volkswagen Bankiem wszystko jest możliwe!

Stoisko z finansami cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, zarówno dzięki ofertom specjalnym, jak i zapewnionym przez bank atrakcjom. Goście zlotu mogli zrobić sobie zdjęcie przy nietuzinkowych autach rodem z Wolfsburga czy sprawdzić swoją wiedzę podczas konkursu przeprowadzonego przez organizatora przy wsparciu Volkswagen Banku.

Ekipa Volkswagen Banku przez cały czas trwania imprezy służyła informacjami o najnowszych produktach banku Foto: Auto Świat Classic
Ekipa Volkswagen Banku przez cały czas trwania imprezy służyła informacjami o najnowszych produktach banku

Tym, co wzbudzało najwięcej emocji była możliwość schowania nie tylko przez właściciela ulubionego modelu klasyka do… portfela. Chodzi oczywiście o najnowsze wzory kart Visa Business do kont w Volkswagen Banku. Wybierać można między trzema modelami, które znajdą się karcie. Pierwszy to słynny Garbus cabrio, którego na drogi wyjechało zaledwie 330 tys. sztuk (z 21,5 mln ogółem wyprodukowanych Garbusów). Wzór numer dwa to najpopularniejsza klasyczna odmiana Beetle'a. Trzeci to kultowy Bulik, w Polsce najczęściej nazywany Ogórkiem.

Na imprezie nie zabrakło także kilku generacji Transporterów Foto: Auto Świat Classic
Na imprezie nie zabrakło także kilku generacji Transporterów

VW Bank dla miłośników oldtimerów i nie tylko!

Fani klasycznej motoryzacji mogą skorzystać z oferty konta osobistego za 0 zł wraz z bezpłatną kartą Visa. Oczywiście, Klient może wybrać, który wizerunek klasyka z proponowanych chce mieć na swojej karcie. Aby skorzystać z oferty, wystarczy odwiedzić tą stronę i w sekcji „Klasyki” złożyć wniosek o otwarcie rachunku.

Specjalnie dla fanów klasyków, na hasło Garbojama VW Bank przygotował promocyjne warunki kredytu gotówkowego. Brak prowizji i obniżone oprocentowanie finansowania sprawiają, że oferta kredytowa jest jeszcze bardziej konkurencyjna. Aby skorzystać z promocji kredytowej wystarczy odwiedzić stronę www.vwbank.pl/kredyt-na-klasyka i w sekcji „Klasyki” złożyć wniosek o kredyt. Podczas uzupełniania wniosku należy wpisać kod promocyjny „GARBOJAMA” Volkswagen Bank wspiera nie tylko klientów indywidualnych, ale również przedsiębiorców. Dlatego też do końca roku obowiązuje promocja do rachunku firmowego „karta Visa za O zł” – oznacza to, że klient nie poniesie żadnych opłat za obsługę podstawowej karty. Wystarczy odwiedzić stronę www.vwbank.pl/konto-firmowe i złożyć wniosek. Masz pytania? Napisz do nas: bok.bank@vwfs.com lub kredyty@vwfs.com

karta VISA VW Banku przyciąga wzrok! Foto: Auto Świat Classic
karta VISA VW Banku przyciąga wzrok!

Garbojama 2021 już się zakończyła, ale oferta Volkswagen Banku jest nadal aktualna! Aby ją poznać wystarczy odwiedzić stronę Volkswagen Banku www.vwbank.pl/kredyt-na-klasyka oraz śledzić fanpage dedykowany klasycznej motoryzacji Car Square by VW Bank na facebooku: www.facebook.com/carsquarebyvwbank

Na stoisku Volkswagen Banku przygotowano wiele atrakcji dla gości Garbojamy 2021 Foto: Auto Świat Classic
Na stoisku Volkswagen Banku przygotowano wiele atrakcji dla gości Garbojamy 2021
Garbus Cabrio to ozdoba każdego klasykowego zlotu Foto: Auto Świat Classic
Garbus Cabrio to ozdoba każdego klasykowego zlotu