Koło Youngtimer Automobilklubu Wielkopolski po raz kolejny organizuje zmagania dla kierowców klasyków - jednak w tym roku po raz pierwszy odbędzie się również rajd turystyczny. Z otwartymi ramionami powitani zostaną więc także posiadacze klasycznych pojazdów, którzy od rywalizacji na torze wolą poznawanie nowych miejsc i rozwiązywanie nietypowych zadań.

Co czeka nas na torze już 30 kwietnia i 1 maja 2011 roku? Kilka różnych klasyfikacji, dziesiątki samochodów, setki koni mechanicznych, morze adrenaliny. Będzie to też świetna okazja do obejrzenia na żywo samochodów niespotykanych już dziś na drogach.

Swoją obecność zapowiadają zarówno właściciele pojazdów zachowanych w stanie oryginalnym, jak i tych przystosowanych do sportowej jazdy. Podczas YTP nie zabraknie ani dużego Fiata, ani wyczynowej Alfy Romeo GTV6. Na stronie www.youngtimerparty.pl zainteresowani znajdują się wszystkie niezbędne informacje i aktualności dotyczące tegorocznego Pucharu. Pierwsza runda zmagań odbędzie się już 30 kwietnia i 1 maja 2011, a kolejne planowane są na lipiec i wrzesień.

Organizatorzy zapraszają każdego pasjonata prawdziwych klasyków.