Goodwood Revival to trzydniowy festiwal zabytkowych samochodów, który odbywa się co roku we wrześniu w Wielkiej Brytanii. Biorą w nim udział wyłącznie modele samochodów i motocykli, które były reprezentowane w rajdzie w latach 1948-1966. Goodwood Revival jest jednym z najpopularniejszych na świecie wyścigów samochodowych, który odtwarza klimat złotej ery sportów samochodowych z lat 40-tych, 50-tych i 60-tych.

Pierwsza edycja wyścigu miała miejsce w 1998 roku, tegoroczna odbędzie się w dniach 17-19 września. Wezmą w nim udział modele Jaguara, które współtworzyły historię motoryzacji, między innymi E-type czy D-type. Prezentacja tych aut będzie doskonałą okazją świętowania przypadającego w tym roku 75-lecia istnienia marki Jaguar.

W ramach słynnego wyścigu Jaguar przygotował specjalną atrakcję dla wielbicieli marki. 17 września z Coventry wyruszy wyjątkowa grupa 75 samochodów, reprezentantów różnych modeli Jaguara, produkowanych na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat. Samochody kierowane w większości przez ich prywatnych właścicieli, niejednokrotnie uczestniczyły w różnych legendarnych wyścigach. W grupie 75 Jaguarów pojawią się między innymi takie modele jak: XK120, C-Type, D-Type, XKSS, MKII, E-Type, XJ13, XJ6, XJ-S, XJR-9, XJ220, XK8, XK, XF oraz XJ.