Na półmetku wakacji, w malowniczej miejscowości Popielżyn-Zawady nad Wkrą, odbył się organizowany przez VW Classic Mazowsze zlot miłośników jednego z najbardziej kultowych aut w historii motoryzacji – Volkswagena Garbusa oraz pojazdów na nim bazujących (a więc przede wszystkim pierwszych generacji VW Transportera).

Stoisko to niejedyna aktywność VW Banku na zlocie – firma zapewniła też nagrody w konkursach Foto: Volkswagen Bank
Stoisko to niejedyna aktywność VW Banku na zlocie – firma zapewniła też nagrody w konkursach

Oprócz spotkań towarzyskich w mateczniku drugiej edycji zlotu GAR BUS uczestnicy mieli też szansę zwiedzić Twierdzę Modlin, a z położonej nieopodal wieży widokowej podziwiali panoramę Kampinoskiego Parku Krajobrazowego. Nie tylko na najmłodszych czekały konkursy z nagrodami oraz inne atrakcje (upominki sponsorował oczywiście Volkswagen Bank.

Na imprezie nie mogło zabraknąć też stoiska Volkswagen Banku (który jest częścią Volkswagen Financial Services) – sponsora zlotu, aktywnie przyczyniającego się do popularyzacji idei posiadania klasycznych pojazdów i swoją ofertą wspierającego tych, którzy planują zakup lub remont swojego old- lub youngtimera. Zlotowicze mogli zapoznać się ze specjalnymi ofertami, jakie z okazji zlotu przygotował dla nich bank.

(Nie tylko) Volkswageny nad jeziorem

Kolejną imprezą, na której można było zaczerpnąć szczegółowych informacji o ofertach Volkswagen Banku dla miłośników oldtimerów był piknik zorganizowany przez Lubelskie Klasyki Nocą oraz G&G Classic nad podlubelskim jeziorem Firlej. Także tu dopisała pogoda, frekwencja i humory odwiedzających. Piękne klasyczne auta przyciągały wzrok, a foodtrucki pozwoliła pokonać nie tylko głód wrażeń.

Garbusy są największą grupą aut nie tylko na spotkaniach miłośników VW Foto: Volkswagen Bank
Garbusy są największą grupą aut nie tylko na spotkaniach miłośników VW

Planujesz kupić klasyka? A może brak ci gotówki na remont oldtimera? Aby poznać ofertę finansowania wystarczy odwiedzić stronę Volkswagen Banku www.vwfs.pl/kredyt-na-klasyka oraz śledzić fanpage dedykowany klasycznej motoryzacji Car Square by VW Bank na facebooku: www.facebook.com/carsquarebyvwbank.

Miłośnicy VW to nie tylko posiadacze oldtimerów– na zlotach można podziwiać też pięknie utrzymane youngtimery Foto: Volkswagen Bank
Miłośnicy VW to nie tylko posiadacze oldtimerów– na zlotach można podziwiać też pięknie utrzymane youngtimery

Fani klasycznej motoryzacji mogą skorzystać z oferty konta osobistego za 0 zł wraz z bezpłatną kartą Visa. Oczywiście, klient może wybrać, który wizerunek klasyka z proponowanych chce mieć na swojej karcie. Aby skorzystać z oferty, wystarczy odwiedzić stronę www.vwfs.pl/kredyt-na-klasyka i w sekcji „Klasyki” złożyć wniosek o otwarcie rachunku. Specjalnie dla fanów klasyków VW Bank przygotował promocyjne warunki kredytu gotówkowego. Brak prowizji i obniżone oprocentowanie finansowania sprawiają, że oferta kredytowa jest jeszcze bardziej konkurencyjna. Aby skorzystać z promocji kredytowej wystarczy odwiedzić stronę www.vwfs.pl/kredyt-na-klasyka i w sekcji „Klasyki” złożyć wniosek o kredyt. Promocja kredytowa trwa do odwołania. Podczas wypełniania wniosku w polu na kod promocyjny należy wpisać hasło „KLASYK”.

Volkswagen Bank wspiera nie tylko klientów indywidualnych, ale również przedsiębiorców. Dlatego też do końca roku obowiązuje promocja do rachunku firmowego „karta Visa za 0 zł” – oznacza to, że klient nie poniesie żadnych opłat za obsługę podstawowej karty. Wystarczy odwiedzić stronę www.vwfs.pl/konto-firmowe i złożyć wniosek. Masz pytania? Napisz do nas: bok.bank@vwfs.com lub kredyty@vwfs.com

Karta z klasycznym Volkswagenem Foto: Volkswagen Bank
Karta z klasycznym Volkswagenem
Popularność użytkowych klasycznych aut na dobre rozkręciła się na zlotach Volkswagenów Foto: Volkswagen Bank
Popularność użytkowych klasycznych aut na dobre rozkręciła się na zlotach Volkswagenów