Młodzi kierowcy "strzelali" z rur. Policjanci musieli użyć sonometru
"Zapewniamy, że ryczące silniki i "strzelające" tłumiki zostaną wyeliminowane z ostrołęckich ulic" — taki wpis pojawił się na stronie Komendy Miejskiej Policji (KMP) w Ostrołęce. Jak powiedzieli, tak zrobili. Efekt piątkowej akcji policyjnej był piorunujący: kilkadziesiąt mandatów, zatrzymane dowody rejestracyjne, a nawet wnioski do sądu.