Nissan Micra to kwintesencja auta miejskiego! Doskonale wpisuje się w Twój styl życia i bezproblemowo odnajduje się w krajobrazie wąskich ulic, ogromnych galerii handlowych, czy zatłoczonych centrów miast, gdzie liczba miejsc parkingowych jest ograniczona, a każde jest na wagę złota. Micra jest jednym z najchętniej poszukiwanych samochodów miejskich z drugiej ręki.

Budżet pod kontrolą

Obecna sytuacja gospodarcza zmusza do jeszcze bardziej przemyślanych decyzji zakupowych. Decydując się na zakup samochodu miejskiego, należy wybrać ten, którego koszty utrzymania są niskie. Nissan Micra dzięki prostej konstrukcji i niskiej awaryjności odnajduje się w tych kryteriach doskonale. Samochód jest tani i bezproblemowy w utrzymaniu. Dynamiczny 3-cylindrowy silnik o mocy 80KM pozwoli na płynną, a jednocześnie oszczędną jazdę po mieście, dzięki czemu wizyty na stacjach benzynowych nie będą ani częste, ani stresujące. Ten argument, zwłaszcza przy obecnych cenach 95-tki, jest kluczowy przy wyborze samochodu.

ZOBACZ AKTUALNE OGŁOSZENIA

Miejska zwrotność

Nissan Micra, wbrew temu co może sugerować nazwa, to auto przestronne, oferujące dużo miejsca dla kierowcy, a odpowiednio zaprojektowana linia dachu pozwoli na wygodne podróżowanie pasażerów na tylnych siedzeniach. Charakterystyczne, duże przeszklenie tego modelu zapewnia wyjątkowo dobrą widoczność, co podnosi komfort i bezpieczeństwo jazdy. Fotel kierowcy ma regulowaną wysokość, a to bardzo wygodna i użyteczna funkcja, zwłaszcza dla niższych osób.

Jedną z najczęściej docenianych zalet Micry jest jej zwrotność. To istotny atut samochodu, którym często musimy zaparkować na wąskiej, jednokierunkowej uliczce w centrum miasta.

Jej super zwrotność i wspomniana widoczność pozwoli na zaparkowanie w zatłoczonej galerii handlowej, nawet na trudnodostępnych miejscach.

Dzięki wbudowanemu zestawowi głośnomówiącemu Bluetooth, nawet podczas manewrów można wygodnie i bezpiecznie rozmawiać, rezerwować stolik w popularnej restauracji, czy poinformować przyjaciół, że jest się już na miejscu!

SPRAWDŹ DOSTĘPNE SAMOCHODY

Wygodna samodzielność

Po udanych zakupach, bez względu na ilość toreb, pudeł, czy siatek ich zapakowanie nie stanowi żadnego problemu. Pojemny bagażnik Nissana Micry ma bardzo nisko umieszczony próg, dzięki czemu bez zbędnego wysiłku i wygodnie wsuniemy do niego nawet najcięższe przedmioty. Na uwagę zasługują aż dwie możliwości składania tylnej kanapy, co daje jeszcze większe możliwości transportu i wykorzystania samochodu. Klasyczne położenie oparć pozwoli na przewiezienie większych lub nietypowych zakupów, a dzięki pełnemu złożeniu kanapy uzyskujemy równą przestrzeń załadunkową, którą z powodzeniem można wykorzystać nawet przy przeprowadzce.

Micra jest wyższa od innych samochodów klasy B o około 4 cm, a tak podniesiona konstrukcja pozwala na bardzo wygodne wsiadanie i wysiadanie. Ma to ogromne znaczenie podczas częstego korzystania z auta w przestrzeni miejskiej każdego dnia.

SPRAWDŹ NAJNOWSZE OGŁOSZENIA

Nissan Micra w Autopunkt Pewne Używane

W związku z dużą popularnością Nissana Micry, dostępność pewnych i bezwypadkowych modeli z pewnego źródła jest ograniczona. Najlepszą propozycję ma obecnie Autopunkt Pewne Używane, ogólnopolska sieć sprzedaży pewnych i sprawdzonych samochodów używanych. W ich ofercie znajdziesz ponad 50 egzemplarzy Nissana Micry dostępnych od ręki!

Autopunkt Pewne Używane posiada 12 oddziałów w 10 największych miastach w Polsce, a 25 letnie doświadczenie rynkowe umożliwia pozyskiwanie i sprzedaż najlepszych na rynku samochodów używanych i doskonałą jakości obsługi potwierdzoną licznymi opiniami zadowolonych klientów.

POZNAJ AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE

Pewne pochodzenie, pewny zakup

Wszystkie samochody w Autopunkt Pewne Używane są odpowiednio wyselekcjonowane, gruntownie sprawdzone i mają pełną, udokumentowaną historię. Odpowiednia weryfikacja stanu prawnego i formalnego oraz szczegółowa ocena i diagnostyka techniczna wszystkich samochodów to znak rozpoznawczy całej oferty Autopunkt Pewne Używane. Dzięki temu zakup samochodu z drugiej ręki jest bezpieczny, wygodny i pewny. Dodatkowo, wybrane egzemplarze Micry posiadają Certyfikat Jakości, co stanowi największy wyróżnik dla samochodów używanych dostępnych na rynku.

ZOBACZ NISSANY MICRA Z CERTYFIKATEM JAKOŚCI AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE

Nowoczesne możliwości dopasowane do Twoich potrzeb

W Autopunkt Pewne Używane możesz kupić upatrzoną Micrę nawet gdy nie masz wystarczających środków własnych lub nie chcesz angażować gotówki. Wszystkie auta używane dostępne są w kredycie i leasingu, a wybrana forma finansowania jest starannie dobierana do Twoich potrzeb, możliwości i preferencji. W Autopunkt Pewne Używane jest też dostępna nowa, elastyczna usługa – AutoAbonament, która pozwala na wygodne i komfortowe korzystanie z samochodu bez konieczności zakupu, czy kredytowania. W ramach AutoAbonamentu płacisz jedną, uzgodnioną ratę czynszu miesięcznie i bez żadnych innych zobowiązań cieszysz się jazdą Twoim nowym Nissanem Micra!