Na swoich właścicieli czeka ponad tysiąc aut zgromadzonych u dealerów, obejmujących wszystkie modele Fiata. Tradycyjnie FCA-Group Bank Polska S.A. oraz FCA Leasing Polska Sp. z o.o. przygotowały atrakcyjne finansowanie:

- promocyjny „Kredyt Noc Cudów" - wyjedź każdym Fiatem za 10 000 zł., a spłatę kredytu rozpocznij we wrześniu 2018 - czyli z pierwszą ratą za rok.

- oferty Leasingu 4U i 4Uplus oferowane przez FCA Leasing Polska Sp. z o.o.

Obsługa kredytowo-leasingowa pełniona będzie w godzinach otwarcia Salonów tj. do północy. Szczegóły wydarzenia oraz lista samochodów dostępna jest na stronie www.NocCudow.pl.

Taka wyjątkowa noc zdarza się tylko raz w roku. 21 września br. odbędzie się największa w Polsce akcja wyprzedażowa marki Fiat, zwana Nocą Cudów. Tego dnia Salony będą czynne do północy, a wszystkie samochody zaparkowane na placach dealerskich dostępne w wyjątkowych, najniższych w tym roku cenach! Podczas Nocy Cudów nikt nie pójdzie wcześnie spać!

Nawiązując do akcji „Noc Cudów" zakończonych sukcesami w latach ubiegłych, marka Fiat przygotowała na czwartek 21.09 wyjątkową ofertę na wszystkie modele marki.

Specjalna oferta w Noc Cudów będzie znacząco lepsza w porównaniu do obecnie obowiązujących cen, co przełoży się na poprawę oferty modeli Fiata średnio o dodatkowe 6500 zł, a w przypadku poszczególnych modeli prezentuje się to następująco:

 • TIPO SEDAN - ceny niższe średnio o: 5200 zł
 • TIPO 5D - ceny niższe średnio o: 6200 zł
 • TIPO SW - ceny niższe średnio o: 8200 zł
 • 500 - ceny niższe średnio o: 5500 zł
 • 500L - ceny niższe średnio o: 7000 zł
 • 500x - ceny niższe średnio o: 8800 zł
 • DOBLO' - ceny niższe średnio o: 10 500 zł
 • PANDA - ceny niższe średnio o: 4500 zł
 • PUNTO - ceny niższe średnio o: 4500 zł
 • QUBO - ceny niższe średnio o: 7000 zł
 • 124 Spider - ceny niższe średnio o: 8000 zł

W czwartek, 21 września br., marka Fiat na polskim rynku, w 60 autoryzowanych Salonach organizuje jednodniową akcję wyprzedażową aut z placów dealerskich. Na swoich właścicieli czeka ponad tysiąc nowych Fiatów, w pełnej gamie marki, zgromadzonych u dealerów. Wśród nich znajdziemy m.in.: bijący rekordy popularności Tipo, który dostępny jest w trzech wersjach nadwozia: sedan, hatchback oraz kombi Station Wagon, ukochany samochód miejski Europejczyków - Fiat 500, rodzinny Fiat 500L czy modny crossover 500X.

Na najwyższe w tym roku rabaty mogą też liczyć Klienci zainteresowani sportowym kabrioletem 124 Spider

21 września br. aż do północy, wszystkie autoryzowane Salony we współpracy z FCA-Group Bank Polska S.A. i FCA Leasing Polska Sp. z o.o., będą oferować wyjątkowe, kompleksowe finansowanie: kredyt/leasing/ubezpieczenia na każdy model Fiata. Tradycyjnie już na specjalną okazję, jaką niewątpliwie jest Noc Cudów, FCA-Group Bank Polska S.A. przygotował atrakcyjne finansowanie: promocyjny „Kredyt Noc Cudów" - wyjedź każdym Fiatem za 10 000 zł. z pierwszą ratą płatną za rok. Oznacza to, że podczas „Nocy Cudów", dysponując kwotą 10 000 zł wyjedziemy z Salonu dowolnym nowym modelem Fiata a pozostała kwotę w formie niskich miesięcznych rat mamy odroczoną aż do września przyszłego roku. Oferta „Kredyt Noc Cudów" będzie ważna tylko tej jednej doby, do momentu zamknięcia punktów sprzedaży i obejmie wyłącznie samochody dostępne na placach dealerskich.

Klienci leasingowi natomiast będą mogli skorzystać z ofert Leasingu 4U i 4Uplus oferowanych przez FCA Leasing Polska Sp. z o.o. Oferty leasingu skierowane są do Klientów, którzy zainteresowani są zarówno niską opłatą wstępną, jak i niskimi miesięcznymi czynszami leasingowymi. Oferta Leasingu 4Uplus zawiera wysokie wartości wykupu gwarantowanego przez dealerów sieci FCA Poland S.A. nawet do 50% (uzależnione od okresu leasingu)

Już dziś warto zarezerwować sobie czas w czwartek, 21 września, na wizytę w najbliższym Salonie Fiata. Noc Cudów zdarza się tylko raz! Szczegóły wydarzenia oraz lista samochodów dostępna jest na stronie www.NocCudow.pl