Ta ostatnia wersja przechodzi ostatnie testy, a zamaskowane auta można spotkać na ulicach Pragi. ProCeed bardzo nawiązuje stylistyką do studyjnej Kia Proceed Concept zaprezentowanej w 2017 roku. Auto zaprojektowane i skonstruowane zostało z myślą wyłącznie o nabywcach w Europie.

Pierwszy pokaz nowej Kia ProCeed, zarezerwowany dla dziennikarzy, odbędzie się 13 września 2018 roku., a światowa premiera odbędzie się podczas październikowego międzynarodowego salonu motoryzacyjnego w Paryżu.

Warto dodać, iż 2017 rok był dziewiątym z rzędu, w którym Kia zwiększyła sprzedaż samochodów. W ubiegłym roku do klientów trafiło ponad 472.000 nowych aut. Cel na 2018 rok jest oczywisty – ten rok ma być 10 z rzędu, w którym popyt na nowe samochody marki Kia będzie rósł. Plan na ten rok zakłada sprzedaż ponad pół miliona aut.

Od stycznia do czerwca 2018 roku zarejestrowano w Polsce blisko 14 tys. egzemplarzy nowych aut marki Kia. Wszystko wskazuje na to, że Kia Motors Polska do końca roku przekroczy magiczną granice 25 tys. sprzedanych egzemplarzy.