Kilka miesięcy temu zmieniliśmy wizerunek naszej strony internetowej – oceniliście ją bardzo pozytywnie. Teraz przyszedł czas na wersję papierową. Zdecydowaliśmy się na dość radykalne zmiany, które – mamy nadzieję – przypadną Wam do gustu. Stawiamy na większą liczbę informacji, testów i porad ważnych dla wszystkich kierowców.

Chcemy je Wam przekazać inaczej niż do tej pory i inaczej, niż robią to pozostałe pisma motoryzacyjne – o ile oczywiście nie zaczną kopiować naszych pomysłów. Nadal będziemy publikować zdjęcia samochodów, do których mamy wyłączny dostęp, i jako pierwsi pokażemy je naszym Czytelnikom.

Redakcyjne testy będą zawierały pomiary wszystkich najważniejszych osiągów i parametrów auta. Na pewno pozwolą Wam zweryfikować, ile jest prawdy w reklamowych folderach producentów, i pomogą wybrać najlepszy samochód. Pomożemy też kierowcom rozwiązywać inne problemy – zarówno serwisowe, techniczne, jak i związane z prawem o ruchu drogowym lub policją.

Doradzimy także, jaki samochód używany wybrać w różnych przedziałach wiekowych i cenowych. Jak w całej swej blisko 20-letniej historii, „Auto Świat” nadal chce pozostać przyjacielem kierowcy.

Życzymy miłej lektury i czekamy na Wasze opinie.