Niezależnie od tego, czy jeździcie prawie nowym autem, czy wasz samochód ma już swoje lata i pokonał setki tysięcy kilometrów – warto skorzystać z okazji, żeby jego stan sprawdzili prawdziwi fachowcy. Profilaktyczny przegląd przed zimą na pewno nie zaszkodzi!

Specjalnie dla naszych czytelników, wspólnie z siecią warsztatów Bosch Car Service, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę obejmującą przegląd samochodu w promocyjnej cenie oraz atrakcyjną zniżkę na wybrane grupy części zamiennych. Dodatkowo, wypełniając krzyżówkę na naszej stronie (patrz szczegóły poniżej), możecie wygrać voucher o wartości 1000 zł na dowolne usługi w wybranym warsztacie należącym do sieci Bosch Car Service.

Przegląd z Auto Światem

- Za 49 zł mechanicy sprawdzą 27 punktów twojego auta, od płynów eksploatacyjnych i filtrów, przez oświetlenie, nadwozie, aż po hamulce i zawieszenie;

- Na przegląd umów się w jednym z 270 punktów należących do sieci Bosch Car Service w Polsce, wyszukiwarka warsztatów na stronie www.bosch-service.pl;

- Oferta promocyjna trwa od 6 października do 4 grudnia 2016 r.

Dodatkowy bonus: 10 PROC. ZNIŻKI NA części układu hamulcowego, wycieraczki i żarówki BOSCH.

Konkurs

Rozwiąż poprawnie krzyżówkę i wygraj jeden z 20 voucherów o wartości 1000 zł na dowolną usługę w jednym z warsztatów należących do sieci Bosch car Service.

Przyjmowanie zgłoszeń w konkursie zakończone. Zwycięzcami zostali:

Robert Piwek

Marcin Nawrocki

Marek Miśków

Oskar Marek

Krystian Nowak

Marcin Mucha

Maciej Staszczak

Wiesław Mikucki

Daniel Borona

Marcin Wojciechowski

Pawel Zielinski

Łukasz Salamon

Sławomir Gołębiewski

Piotr Putera

Łukasz Pracoń

Zofia Miśko

Szymon Tremski

Aleksander Łokić

Michał Apiecionka

Łukasz Babula

Ze szczęśliwymy zwycięzcami skontaktujemy się poprzez wiadomości e-mail.