Jeśli nie mamy czasu pojechać na myjnię lub nie chcemy stać w korku czekając na swoją kolej do odkurzania, to odkurzacz bezprzewodowy będzie idealnym rozwiązaniem. Sprawdzi się na osiedlowym parkingu jak również na działce pod domem.

Taki odkurzacz nie musi być wykorzystywany tylko w samochodzie. Z powodzeniem można go używać również w domu. Ważne aby miał odpowiednią moc i wystarczająco duży pojemnik na kurz i brudy. Warto też mieć w nim kilka dodatkowych ssawek w zależności od miejsca jakie chcemy odkurzyć.

Przenośne odkurzacze – modele

Hoover SJ36DWV6

Ręczny odkurzacz bezprzewodowy Hoover SJ36DWV6 011 to idealne rozwiązanie dla Twojego samochodu. Jest cichy, lekki i dokładny, dlatego świetnie sprawdzi się we wszystkich trudnodostępnych miejscach. Pojemnik na kurz mieści aż 300 ml zabrudzeń a jego opróżnianie jest proste i szybkie. Sprawdź cenę.

Black&Decker NW4820N

Akumulatorowy odkurzacz umożliwia łatwe sprzątanie na mokro oraz na sucho. Podwójna korzyść z funkcji pracy na sucho i na morko jednym urządzeniem. Przystosowany do zasysania pyłów - do stosowania w wilgotnych pomieszczeniach. Bardzo dobrze sprawdza się również podczas sprzątania rozlanych napojów. Sprawdź cenę.

Rowenta AC4769

Odkurzacz Rowenta AC4769 to bezprzewodowy odkurzacz, który jest zawsze pod ręką - idealne dopełnienie klasycznego odkurzacza. Zintegrowana ssawka szczelinowa umożliwia odkurzanie trudno dostępnych miejsc. Wygodny w użytkowaniu, ergonomiczny, lekki, zintegrowana ssawka szczelinowa, łatwy w czyszczeniu. Sprawdź cenę.

Philips MiniVac FC6152/01

Dwustopniowy system filtracji uniemożliwia wydostawanie się kurzu z powrotem na zewnątrz. Pierwszy filtr zatrzymuje większość brudu, a drugi wyłapuje jego mniejsze cząsteczki. Zastosowane w odkurzaczu ręcznym baterie Ni-MH gwarantują niezawodną pracę w dłuższej perspektywie w przeciwieństwie do innych rodzajów baterii, w których występuje tzw. efekt pamięci. System łatwego wyjmowania pojemnika na kurz sprawia, że usuwanie nieczystości jest higieniczne, szybkie i proste. Dzięki szczelinówce i szczotkom można odkurzyć wszystkie zakamarki. Miękka szczotka jest przeznaczona do delikatnych powierzchni, a szczelinówka umożliwia odkurzanie w trudno dostępnych miejscach. Sprawdź cenę.

Eta 0442 90000 Verto

ETA Verto 0442 90000 to lekki i kompaktowy odkurzacz ręczny. Jest łatwy w obsłudze i wygodny w utrzymaniu. Zawsze pod ręką, sprawdza się w sytuacjach, gdzie użycie dużego odkurzacza jest zbędne. Poradzi sobie z odkurzeniem nie tylko kurzu ale i większego brudu (np. okruchów ze stołu) a także rozlanymi płynami. Jest bezworkowy, posiada pojemnik o objętości 500 ml na kurz czy 140 ml płynów i ma tekstylny zmywalny filtr. Sprawdź cenę.

Electrolux ZB5106

Ergonomiczny i bardziej wydajny, ręczny odkurzacz Rapido doskonale wygląda i jest zawsze gotowy do pracy. Rapido to lekki, bezprzewodowy odkurzacz wyposażony w kółka. Dzięki temu nie obciąża nadgarstka, bez najmniejszego problemu przemieszcza się po każdym rodzaju powierzchni.Aby zapewnić nowemu akumulatorowemu odkurzaczowi Rapido jeszcze większą moc, całkowicie zmodyfikowano konstrukcję jego wentylatora. Sprawdź cenę.

Zachęcamy również do przeczytania naszego porównania odkurzaczy samochodowych – warto przeczytać.