Jeśli przeszkadza wam cisza w samochodzie i lubicie posłuchać sobie waszej ulubionej muzyki podczas podróży, warto zainteresować się dobrym lecz nieprzesadnie drogim radiem samochodowym. A oto kilka propozycji:

Radio samochodowe - Blaupunkt Porto 170

Model radioodtwarzacza samochodowego. Porto 170 marki Blaupunkt to świetne radio samochodowe nadające się w każdej podróży. Dzięki tunerowi FM/AM możesz zawsze słuchać swojej ulubionej stacji, a funkcja Radio Data System oprócz poprawy jakości odbioru i strojenia, wyświetli dodatkowe informacje, takie jak tytuł aktualnie nadawanego utworu, data i godzina czy nazwa stacji, które są przekazywane przez większość nadawców. Za panelem znajduje się slot na karty SD i SDHC o maksymalnej pojemności do 32 GB, co wystarcza na skompletowanie imponującej kolekcji muzyki zapisanej w najpopularniejszych obecnie formatach MP3 i WMA. Sprawdź cenę.

Radio samochodowe - Peiying PY8368

Radio Peiying PY8368 to najnowsze radio samochodowe z serii Basic, którą wyróżnia nowoczesny, cyfrowy tuner TEF6624 (Philips), dzięki któremu posiadacze tego modelu będą mieli możliwość m.in. automatycznego strojenia oraz zapamiętania 30 stacji radiowych. Urządzenie odtwarza pliki MP3 zapisane na karcie SD, pen drivie lub z zewnętrznego urządzenia za pośrednictwem umieszczonego na przednim panelu gniazda AUX. Dzięki nowej funkcji smartphone-ready, radio umożliwia komunikację z wybranymi modelami telefonów, dzięki czemu za jego pośrednictwem z łatwością można korzystać z wybranych funkcji smartphona np. prowadzić rozmowy w trybie głośnomówiącym czy słuchać muzyki. Sprawdź cenę.

Radio samochodowe - Kenwood KMM-103RY

Radio samochodowe o mocy 4x50W. Z dogodnie umieszczonymi na przednim panelu gniazdami USB i AUX możliwe jest podłączenie dodatkowych urządzeń. Podłącz urządzenie pamięci masowej takie jak pendrive lub dysk twardy USB. Dzięki temu możesz cieszyć się korzystaniem z całej swojej muzycznej kolekcji w samochodzie. Radio posiada stylowe zielone podświetlenie. Możliwość odtwarzania dźwięku w wielu formatach: MP3, FLAC, WAV, WMA. Sprawdź cenę.

Radio samochodowe - JVC KD-X141

To radio samochodowe o maksymalnej mocy wzmacniacza 4x50W, pozwala cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem o bardzo mocnym natężeniu. W urządzeniu zastosowano wiele złącz: jedno AUX 3,5 mm minijack, złącze RCA, które pozwoli rozszerzyć car audio o wzmacniacz oraz złącze USB, które umożliwi podłączenie za pomocą kabla urządzenia mobilnego np. smartfona bądź tabletu. Produkt odtwarza pliki w formacie: .flac, .mp3, .wav, .wma, posiada także wbudowany tuner cyfrowy z RDS AM, FM (UKF) z pamięcią 24 stacji, dzięki czemu z łatwością można przełączać się pomiędzy ulubionymi stacjami muzycznymi. Sprawdź cenę.

Radio samochodowe - Pioneer MVH-S100UBG

MVH-S100UBG pozwala na podłączenie smartfona z systemem Android lub przenośnej pamięci przez gniazdo USB oraz innych urządzeń audio przez gniazdo Aux-In. Możesz zatem odtwarzać muzykę ze smartfona (przez USB) jednocześnie ładując jego baterię. Słuchaj także radia FM i zapisz nawet 24 ulubione stacje, żeby mieć do nich szybki dostęp. Mimo niewielkich rozmiarów (krótka obudowa), to radio samochodowe zapewnia 4x50W mocy i wysoką jakość reprodukcji dźwięku. Dla uzyskania dodatkowej mocy, wyposażony jest w gniazdo RCA umożliwiające podłączenie dodatkowego subwoofera lub wzmacniacza. Sprawdź cenę.

Radio samochodowe - Sony DSX-A200UI

Większa radość ze słuchania ulubionych utworów w podróży dzięki jednostce sygnałowej DSX-A200UI. To radio samochodowe ma optymalnie umieszczone przednie wejścia USB i AUX ułatwiające i usprawniające podłączanie odtwarzaczy muzycznych i iPodów, a ekran LCD o wysokim kontraście zapewnia lepszą widoczność dzięki pięciokrotnie większemu kontrastowi i kątowi widzenia szerszemu niż w przypadku ekranów tradycyjnych. Sprawdź cenę.

Pozostałe radia samochodowe godne uwagi:

JVC KD-R481Sprawdź cenę!

Peiying PY-9398 BTSprawdź cenę!

Kenwood KMM-123YSprawdź cenę!

Sony DSX-A212UISprawdź cenę!