- Od kilku lat mamy zaszczyt współpracować z Przemkiem Saletą - mówi Łukasz Oster, PR Manager Suzuki Motor Poland. - Dotychczas znany był ze swojej wierności do motocykli Suzuki, Dziś otwieramy nowy rozdział współpracy z Przemkiem przekazując mu auto, które łączy w sobie zalety, kluczowe z punktu widzenia kogoś, kto w życiu i wyborze samochodu kieruje się entuzjazmem i pasją, a jednocześnie odpowiedzialnością i troską o bezpieczeństwo swoje, swoich najbliższych i wszystkich użytkowników dróg.

Nowa Grand Vitara to definicja sportowego, wszechstronnego stałego napędu 4x4. To prawdziwy SUV (pojazd sportowo-użytkowy), który umożliwia dotarcie do miejsc położonych z dala od głównych dróg i przeżycie prawdziwej przygody za kierownicą, a zarazem zapewnia łatwość prowadzenia w mieście.

- Czuję się świetnie w nowej Grand Vitarze, bo jest odpowiednio wysoka - mówi Przemysław Saleta. - Będąc wysokim mężczyzną szczególnie doceniam wymiary tego auta - jest szeroka, więc mam wystarczająco dużo miejsca, prowadząc. Komfort i przestronność idą w parze ze zwrotnością i funkcjonalnością w mieście - samochód jest dość krótki, więc nie ma problemu z zaparkowaniem na warszawskich ulicach. Dodatkowo nowy silnik o pojemności 3.2 jest dynamiczny i pięknie brzmi. Automatyczna skrzynia biegów dodatkowo zapewnia komfort i łatwość prowadzenia.

- Estetyka wnętrza bardzo mi odpowiada - przyznaje Przemysław Saleta. - W mojej Grand Vitarze mam też rozbudowane multimedia, co ma znaczenie również wtedy, gdy jeżdżę z dzieckiem. Nieustannie korzystam też z wbudowanego zestawu do rozmów telefonicznych, bo mnóstwo spraw załatwiam przez telefon w czasie jazdy po mieście.

Źródło: Suzuki