Aktorzy odebrali już kluczyki do swoich nowych samochodów. Wkrótce mają podzielić się pierwszymi wrażeniami z jazdy. W ramach współpracy Anna Cieślak i Maciej Stuhr będą obecni na wybranych imprezach organizowanych przez Mitsubishi. Nie zabraknie ich podczas premierowych prezentacji na Geneva Motor Show (1.03.16) i Poznań Motor Show (31.03.16).

Firmie Mitsubishi Motors bliskie są inicjatywy wspierające kulturę oraz scenę filmową. W ubiegłym roku firma dołączyła do grona sponsorów prestiżowego Warszawskiego Festiwalu Filmowego, a nowy Mitsubishi Outlander 2016, został Oficjalnym Samochodem 31. edycji festiwalu. Inny znany model - Mitsubishi Pajero - wystąpił w roli samochodu głównego bohatera w filmie „Chemia”.

„Jestem zaszczycony współpracą z osobami tak wielkiego formatu. Podziwiam ich najwyższy kunszt aktorski, wszechstronność, ale także odwagę w poruszeniu trudnych tematów i zaangażowanie społeczne. Ambicja, kreatywność i odważne, nieszablonowe działania to także cechy bliskie marce Mitsubishi Motors. Bardzo zależało mi, by to właśnie Anna Cieślak i Maciej Stuhr reprezentowali markę.” – skomentował decyzję firmy Yasuyuki Oyama podczas ceremonii przekazania kluczyków do nowych Mitsubishi, która odbyła się 17 lutego 2016 roku w warszawskim salonie Mitcar – „Mamy nadzieję, że pozostaną z nami na dłużej. Życzę obydwojgu wiele wspaniałych i niezapomnianych podróży za kierownicą Mitsubishi.” – dodał prezes.