Są to zarówno prezentacje nowości (Toyota Yaris, Peugeot 208 czy BMW serii 2 Gran Coupé), testy i porównania, jak i dokładne opisy aut używanych. Wśród nich szeroko prezentujemy Forda Mondeo 3. generacji oraz 10 niedrogich i mocnych aut segmentu miejskiego.

Zachęcamy również do lektury wspomnianego dodatku o samochodach elektrycznych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że u nas nie jest to jeszcze zbyt popularny temat, ale w najbliższych latach to auta na prąd będą podbijały rynek. Może nie te, które obiecano produkować w Polsce, i nie milion do 2025 roku, ale będą to modele uznanych producentów i w takiej liczbie, na jaką będzie popyt klientów.

W praktyczny sposób sprawdziliśmy, jak jeździ się dużym elektrycznym SUV-em (Mercedes EQC), pokonując nim trasę na Hel i w inne rejony kraju. Testowaliśmy, jaki ma zasięg, jak go się ładuje, jakie są koszty używania. Z kolei elektryczną Kię e-Soul wykorzystaliśmy do jazdy w dużym mieście. Sprawdziliśmy, jakie są korzyści z używania auta na prąd w aglomeracjach miejskich. Staraliśmy się w praktyczny sposób pokazać wady i zalety samochodów jutra i ich ofertę, z której już teraz można skorzystać w Polsce. Gorąco polecamy, bo takie informacje znajdziecie tylko u nas. Miłej lektury! 

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Auto Świata

Auto Świat 43-44/2019 Foto: Auto Świat
Auto Świat 43-44/2019