Bentley pochwali się trzema modelami. Zwiedzający obejrzą przedłużoną wersję Mulsanne - Extended Wheelbase, który oferuje jeszcze więcej miejsca i komfortu pasażerom na tylnej kanapie. Ogromna limuzyna o szerokich możliwościach spersonalizowania to dopiero początek.

Następnie będzie można zobaczyć Bentleya Flying Spur V8 S, będącego czterodrzwiową wersją Continentala. Jest to 521 konna maszyna, która jest rozwiązaniem kompromisowym pomiędzy bazowym modelem V8 a flagowym W12.

Ogromne wrażenie na zwiedzających wywrze zapewne Bentley Continental GT Speed Black Edition będący majestatycznym, szybkim autem, które podkreśla swe możliwości wyglądem. Czarne wykończenie karoserii, elementy wpływające na aerodynamikę w kontrastowym kolorze i fragmenty wnętrza z włókna węglowego stanowią o dynamicznym designie auta. Ekscytują jednak przede wszystkim osiągi: 633 KM, 3.9 s do setki i prędkość maksymalna- 330 km/h.

To nie koniec atrakcji od Bentleya. Pierwszy SUV Bentayga zaciągnie stylową przyczepę Bowlus Road Chief na zakręt numer 10 toru Laguna Seca. Tym samym zostanie podkreślony fakt, że Bentayga to pierwsze auto z hakiem w 97-letniej historii marki. Poza tym na aukcji zostaną wystawione klasyczne auta brytyjskiej marki, które wśród kolekcjonerów osiągają obecnie astronomiczne ceny.