Wprawdzie wszystkie modele BMW zapewniają mocne wrażenia podczas jazdy, ale gama bawarskiej marki tylko na pierwszy rzut oka jest tak jednolita. Przecież do wyboru jest zarówno seria 1, która odpowiada na potrzeby kierowców jeżdżących głównie w mieście, jak i limuzyna lub rodzinne kombi średniej klasy - seria 3 - czy przedstawicielka klasy wyższej – seria 5. W palecie modeli nie brakuje również atrakcyjnych SUV-ów – X1, X2, X3, X4, X5, X6 oraz X7.

A napędy? Tutaj także panuje różnorodność, bowiem do wyboru są nie tylko benzyniaki i diesle, lecz także odmiany hybrydowe. W zależności od upodobań i potrzeb można wybrać wersję ze skrzynią manualną lub automatyczną, z napędem na jedną oś (na przednie lub tylne koła) lub 4x4 (xDrive).

BMW Comfort Lease lub BMW Leasing

Przy zakupie nowego BMW ważne jest nie tylko bogactwo wersji, lecz także łatwość zakupu. Zarówno osoby prywatne, jak i firmy mogą bez trudu wybrać odpowiedni model, dzięki kalkulatorowi leasingowemu. Niezależnie czy zdecydujemy się na BMW Comfort Lease czy na BMW Leasing, wchodzimy na stronę: www.kalkulator.radosczjazdy.pl i wybieramy wymarzone BMW.

W przypadku BMW Comfort Lease wystarczy wybrać w kalkulatorze kwotę opłaty wstępnej, czas trwania umowy oraz średni roczny przebieg. Każdy znajdzie ofertę dopasowaną do swoich potrzeb – zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne.

W przypadku BMW Leasing podajemy jaka ma być wysokość opłaty wstępnej, określamy czas trwania umowy i wartość końcową, a system podaje nam wysokość miesięcznej raty brutto oraz netto. Dowiedz się, ile wyniesie rata za BMW X6.

BMW – leasing samych korzyści

Wybierając BMW Comfort Lease można liczyć na niskie koszty miesięczne, ponieważ spłaca się tylko tę część wartości pojazdu, która zużyła się w trakcie umowy. Leasing można zakończyć, wykupując pojazd na własność lub oddając go i biorąc kolejny. Decyzję o sposobie zakończenia umowy można podjąć w trakcie jej trwania.

Wszelkie formalności ograniczono do minimum - są one załatwiane szybko i w jednym miejscu. Dotyczy to zarówno części związanej z przyznaniem leasingu, jak i zarejestrowaniem samochodu. Wszystko można załatwić bezpośrednio w salonie bez konieczności biegania po urzędach. W przypadku firm dochodzą jeszcze korzyści podatkowe, bowiem opłata wstępna oraz kwoty miesięcznych rat mogą być traktowane jako koszt uzyskania przychodu zgodnie z obowiązującymi przepisami.