Drugie miejsce ze stratą 10,7 sekundy zajęli Zbigniew Cieślar i Adam Ogierman (Subaru Impreza WRX STi), a trzecie Jarosław Szeja i Marcin Szeja (Peugeot 106 Rallye).

Rajd był trzecią eliminacją Mistrzostw Śląska - tytuł wywalczyli Zbigniew Cieślar i Adam Ogierman, a drugie miejsce zajął zwycięzca Rajdowego Pucharu PZM i Mistrz Polski w wyścigach górskich - Mariusz Małyszczycki.

Odcinki specjalne wygrywało trzech kierowców: Damian Gielata, Zbigniew Cieślar oraz Andrzej Mancin.

Wbrew obawom niektórych zawodników i tradycji - rajd rozgrywany był w jesiennych, a nie zimowych warunkach atmosferycznych. Niestety frekwencja nie była zbyt duża, ale przez ubiegłoroczną absencję rajd stracił swój wcześniejszy prestiż...