Dla miłośników/czek Golfów

Robert Rybicki
Robert Rybicki
Gdy nie możesz znaleźć partnera/partnerki dzielącego/cej pasję do Golfów, bądź innych samochodów z rodziny Volkswagen, może wejść na forum.vw.golf.pl.Posiadacze Golfów stworzyli specjalny dział na swoim forum poświęcony, no właśnie ... tematyce "randek". Pomysł jest stosunkowo dziwny, ale liczba wyświetleń poszczególnych jego tematów świadczy o dużej jego popularności.
A, co oznacza to dla VW freaków? To miejsce, które daje wam sporą szansę na znalezienie wymarzonego partnera/partnerki wielbiącego niemiecką markę.
Tu znajdziecie link do działu Klub Samotnych Miłośników VW
Autor Robert Rybicki
Robert Rybicki
Powiązane tematy: VW Wiadomości

To jest materiał Premium

Dołącz do Premium i odblokuj wszystkie funkcje dla materiałów Premium:

czytaj słuchaj skracaj

Dołącz do premium
Odpowiedź na pytanie przygotowana przez Onet Czat z AI:
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie później.
Wyczerpałeś dzienny limit konwersacji z Onet Czatem z AI. Spróbuj ponownie jutro. Pamiętaj, że wciąż możesz korzystać z treści na Onecie!