Przekazane samochody na co dzień przeznaczane są do testów dziennikarzy i klientów flotowych Hyundai Motor Poland. Na czas pandemii koronawirusa ich przeznaczenie ulegnie zmianie. Samochody będą służyć załodze szpitala, czy to lekarzom, czy to by kursować między szpitalem a laboratoriami, bądź będą używane do innych zadań wyznaczonych przez dyrekcję szpitala wedle potrzeb.

To wielki zaszczyt dla firmy Hyundai móc udostępnić samochody szpitalowi i choć w niewielkim stopniu wesprzeć super bohaterów ostatnich dni, czyli pracowników służb medycznych w ich jeszcze trudniejszej niż zwykle codziennej pracy, w walce z epidemią koronawirusa w Polsce.

Hyundai zaprasza do zdalnego zakupu samochodu

Hyundai umożliwia zdalny zakup nowego samochodu bez wychodzenia z domu lub z liczbą wizyt w salonie ograniczoną do absolutnego minimum. Proces zakupu jest szybki i wygodny, a klientowi na każdym jego kroku towarzyszy doradca handlowy dealera Hyundai, służąc radą i wsparciem.

Klient wybiera model na stronie hyundai.pl lub na stronie dealera Hyundai, a następnie kontaktuje się z dilerem za pośrednictwem dedykowanego formularza online, czatu, telefonicznie lub e-mailowo. W odpowiedzi dealer ustala z klientem termin video spotkania. Podczas spotkania, poza zbadaniem potrzeb klienta oraz przygotowaniem symulacji oferty, następuje profesjonalna, pełna prezentacja samochodu online, zarówno zewnętrza, jak i wnętrza, aby klient mógł zapoznać się z produktem tak, jakby był w salonie dealera Hyundai.

Wszystkie formalności związane z zakupem samochodu prowadzone mogą być całkowicie zdalnie, z wykorzystaniem Internetu, za pośrednictwem kuriera albo poczty, bądź z ograniczeniem liczby wizyt w salonie do absolutnego minimum.

Na życzenie klienta, po sfinalizowaniu zakupu samochodu i uzgodnieniu warunków takiej usługi, Dealer Hyundai zarejestruje samochód klienta oraz zaoferuje usługę door-to-door, czyli dowozu samochodu w wybrane przez Klienta miejsce. Dla bezpieczeństwa, przed wydaniem, samochód Hyundai zostanie poddany dezynfekcji przez ozonowanie.