Juke Premium — bo tak nazywa się ta wersja — oferuje wrażenie zanurzenia w dźwięku docierającym do każdego zakątka kabiny. Wzmocnione nagłośnienie to jeden z wielu elementów standardowego wyposażenia Juke Premium, dzięki którym wersja ta charakteryzuje się wyjątkowo korzystnym stosunkiem wartości do ceny. Zaplanowano wyprodukowanie tylko 1500 egzemplarzy, co gwarantuje ekskluzywność.

Podstawą udoskonalonego systemu audio są nowe głośniki renomowanej francuskiej firmy Focal. Stosowana przez tego producenta unikatowa technologia przetwarzania sygnału zapewnia większą precyzję odtwarzania dźwięku. Moc maksymalna wzrosła z 40 do 120 watów w przypadku przednich i tylnych głośników oraz z 40 do 100 watów w przypadku głośników wysokotonowych.

Nissan Juke
Nissan Juke

Juke w wersji specjalnej Premium jest dostępny w dwóch kolorach nadwozia do wyboru — czarnym metalizowanym lub ciemnoszarym — z wyposażeniem odpowiadającym flagowej wersji Tekna lub N-Connecta. Standardowo w każdym egzemplarzu zamontowano czarny pakiet personalizacji nadwozia oraz imponujące 18‑calowe felgi ze stopów metali lekkich z czarnymi wstawkami.

Udoskonalenia wprowadzono również w kabinie. Wyposażenie samochodu w każdej wersji obejmuje czarny pakiet personalizacji wnętrza, sportowe nakładki na pedały i eleganckie dywaniki. Egzemplarze oparte na wersji Tekna mają ekskluzywną skórzaną tapicerkę foteli, a te z wyposażeniem N‑Connecta otrzymały częściowo skórzane fotele, które są nowością w modelu Juke.

Juke Premium jest dostępny z dwoma silnikami. Zarówno benzynowej, turbodoładowanej jednostce 1.2 o mocy 115 KM, jak i 90‑konnemu turbodoładowanemu dieslowi 1.5 towarzyszy pięciobiegowa przekładnia manualna.

Wersja specjalna Juke Premium jest już w sprzedaży na niektórych rynkach europejskich. W Polsce będzie dostępna w najbliższych miesiącach.