Marka Komputer Świat świętuje 15 lat obecności na polskim rynku. W tym czasie czytelnicy byli świadkami niesamowitych zmian, których źródłem jest rozwój technologiczny: nowoczesne wynalazki całkowicie zmieniły nasze życie. Tak samo zmieniał się magazyn Komputer Świat: z dwutygodnika, który skupiał się na praktycznym korzystaniu z komputera, stał się nowoczesnym miesięcznikiem przybliżającym czytelnikom dynamicznie zmieniający się świat szeroko pojętych nowych technologii.

Obecnie Komputer Świat to cały ekosystem informacyjny, w skład którego wchodzą między innymi:- miesięcznik Komputer Świat: źródło niezbędnej wiedzy, rzetelnych i dogłębnych testów oraz praktycznych porad podanych w nowoczesnej formie i dynamicznym layoucie,- witryna www.komputerswiat.pl: najpopularniejszy serwis technologiczny w Polsce,- KŚ+ (www.ksplus.komputerswiat.pl): unikalna aplikacja i serwis internetowy, który daje dostęp do specjalnych bonusów i atrakcji przygotowanych dla czytelników i pozwala kupować e-wydania.

Komputer Świat nie tylko nadąża za wydarzeniami, ale wyznacza trendy na polskim rynku:- jako pierwszy wprowadził Wirtualną Płytę zamiast fizycznego nośnika,- do każdego numeru przygotowuje specjalne atrakcje i wartościowe bonusy dla czytelników,- do każdego wydania papierowego - e-wydanie gratis,- usługi online przygotowane specjalnie dla czytelników i użytkowników serwisu - serwis fotograficzny (zdjecia.komputerswiat.pl), sklep (sklep.komputerswiat.pl), backup online (ksbackup.komputerswiat.pl).

“Kilkanaście miesięcy temu Komputer Świat stał się uczestnikiem rewolucji. Nowy layout i układ treści, zastąpienie płyty znacznie nowocześniejszą i wygodniejszą aplikacją KŚ+, darmowe e-wydania, atrakcyjne bonusy, dodatkowe treści (w tym wydaniu to ponad 100 stron: wydanie specjalne o technologii w samochodach oraz archiwalne artykuły) – wszystko to sprawiło, że Komputer Świat zmienił się w magazyn nowoczesny, stał się bez wątpienia liderem wśród prasy komputerowej” - mówi Paweł Paczuski, dyrektor zarządzający marką i redaktor naczelny.

W urodzinowym numerze czytelnicy znajdą wiele atrakcji:- Płytę Ratunkową 2014: płyta, którą w szufladzie powinien mieć każdy użytkownik komputera. Można z niej uruchomić komputer w razie awarii i korzystając ze zgromadzonych na niej narzędzi kilkoma kliknięciami przywrócić komputer do pełnej sprawności,- dodatkowe 36-stron dla fanów nowych technologii w samochodach,- zestaw 15 wyjątkowych poradników przydatnych dla każdego, kto chce w pełni wykorzystać swój komputer - łącznie to aż 78 dodatkowych stron.Dodatkowo redakcja Komputer Świata przygotowała dla swoich czytelników wielki konkurs urodzinowy, w którym jest do wygrania ponad 100 nagród.