Nie ma lepszej promocji, niż limitowana seria samochodu ze specjalnym wyposażeniem. Z takiej możliwości skorzystał znany czeski producent napojów bezalkoholowych Kofola, który ma siedzibę tuż przy granicy z Polską, w historycznym Krnovie.

Limitowana Skoda Fabia na tylnym siedzeniu ma zamontowaną 15 litrową lodówkę wypełnioną napojami z Kofoli. Ta wyjątkowa seria postała wraz z podpisaniem umowy przez Skodę o sprzedaży floty aut znanemu producentowi.

Pojazd wyróżnia się brązową barwą nadwozia o nazwie Marrone oraz 16-calowymi obręczami kół z metali lekkich o nazwie Italia. Beżowe jest wnętrze, które oparte jest na opcji Style. Bogate wyposażenie standardowe obejmuje m.in. wielofunkcyjna kierownicę, system bezkluczykowy, pełnowymiarowe koło zapasowe, podgrzewane przednie fotele, kosz na śmieci w drzwiach, uchwyt do tabletu oraz 5-calowy wyświetlacz z systemem Swing.

Limitowana seria Skody Fabia Kofola z czterocylindrowym silnikiem 1.2 TSI o mocy 90 KM powstanie w liczbie tylko 99 egzemplarzy i przeznaczona jest tylko na rynek czeski.