Pandemia pokrzyżowała w tym roku wiele naszych planów, ale są rzeczy, o które będziemy walczyć mimo wszelkich przeciwności – tym samym nasz coroczny plebiscyt „Auto Świat Moto Awards” uważamy za otwarty! Tradycyjnie nagradzamy w nim najlepsze nowe samochody, które zadebiutowały w ciągu ostatniego roku.

Nasze jury nominowało do plebiscytu 59 modeli, które w tym roku podzieliliśmy na 9 kategorii. Są to tegoroczne premiery, modele, które już weszły na rynek lub zostały oficjalnie zaprezentowane w wersjach produkcyjnych do 15 listopada 2020 roku i które nie brały udziału w naszych poprzednich plebiscytach. Wyjątek stanowią nowe elektryki: tu dajemy szansę też tym modelom, które już były nominowane w poprzednich latach, ale teraz otrzymały nowy układ napędowy zasilany prądem. W plebiscycie nie biorą udziału auta po face liftingach.

Poza tym redakcja nagrodzi najciekawsze samochodowe innowacje w 2020 roku podnoszące bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Tradycyjnie uhonorujemy też firmy motoryzacyjne, które na polskim rynku wyróżniły się swoją działalnością, nie tylko sprzedażową, bo także były aktywne w innych dziedzinach życia społecznego czy gospodarczego w Polsce.

Zagłosuj i wygraj Jeepa Renegade! Foto: Auto Świat
Zagłosuj i wygraj Jeepa Renegade!

Żeby wybrać swoich faworytów, należy wejść na stronę auto-swiat.pl/moto-awards-2020. Tam również znajduje się regulamin plebiscytu. Oddajcie głos na jeden samochód w każdej z 9 kategorii. Główną nagrodą w tegorocznym plebiscycie jest Jeep Renegade. Jeśli chcecie wygrać to auto, spośród wszystkich 59 nominowanych powinniście wybrać jeden model, który Waszym zdaniem zasługuje na tytuł największej premiery roku, i uzasadnić w kilku zdaniach, dlaczego właśnie jemu należy się to wyróżnienie. Komisja konkursowa wybierze najciekawsze uzasadnienie i do jego autora trafi główna nagroda w plebiscycie, czyli Jeep Renegade.

Głosowanie trwa od dziś (21 grudnia 2020, godz. 12:00) do 10 stycznia 2021 roku, godz. 12:00. Wówczas dowiemy się, które samochody zdobyły najwięcej Waszych głosów i którym przyznaliście „Moto Awards 2020”. Wyniki głosowania i nagrodzone samochody przedstawimy w specjalnym wydaniu „Auto Świata” w lutym 2021. My czekamy na Wasze głosy, a Jeep Renegade czeka na Was!

Ładowanie formularza...