Tragiczny wypadek na węźle Konotopa miał miejsce około godz. 4 we wtorek. Wówczas dyżurny stanowiska kierowania komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Błoniu otrzymał zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego.

Po dojeździe na miejsce strażacy zastali palący się pojazd. W środku nie było jednak kierowcy. Przystąpiono do działań gaśniczych. W ich trakcie odnaleziono na jezdni estakady znajdującej się poniżej ciało. Okazało się, że jest to kobieta z tego samochodu. Była poparzona. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe. Niestety lekarz stwierdził jej zgon.

W środę podisnp. Ewelina Gromek-Oćwieja z Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego poinformowała, że policja szuka świadków tego tragicznego zdarzenia, albo osób, które we wtorek około godz. 4 podróżowały trasą S8 lub autostradą A2 w okolicy węzła Konotopa.

Policja apeluje do tych osób o kontakt osobisty w jednostce w Starych Babicach na ulicy Warszawskiej 276, mailowy pod adresem: komendant.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl lub telefoniczny do dyżurnego pod czynny całą dobę numer: (22) 752 80 00.

Podisnp. Ewelina Gromek-Oćwieja przekazał również, że tożsamość kobiety, która zginęła w wypadku, nie została jeszcze potwierdzona.