Drogie parkowanie. Podczas zakładania blokady parkingowej nowojorski policjant porysował felgi Bugatti Veyrona. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że tego typu koła są bardzo drogie. Właścicielem pechowego samochodu jest amerykański raper Lil Uzi Vert. Wideo z tego wydarzenia zostało nakręcone przez użytkownika Hip Hop Ties i udostępnione na Twitterze. Swoją drogą sam samochód ma taką stylistykę, że wygląda nie mniej przerażająco niż porysowane felgi.

Nie da się wykończyć samochodu w bardziej zauważalny sposób niż zrobił to Lil Uzi Vert. Bugatti Veyron zostało w całości owinięte czerwoną, żółtą i niebieską folią. Do tego na masce pojawiły się motywy postaci z kreskówek, a na nadkolach są wizerunki kotów. Taka stylistyka najwyraźniej zwróciła również uwagę nowojorskich policjantów. Film na Twitterze pokazuje funkcjonariusza policji drogowej, mocującego blokadę parkingową do źle zaparkowanego Bugatti. Felgi są oczywiście uszkodzone. Dzień później na Instagramie opublikowano wideo akadmiks, w którym Bugatti można zobaczyć z tyłu ciężarówki.

Według opisu, pojazd jechał właśnie na naprawę felg. To i tak z pewnością tańsze niż wymiana kół, bowiem ich komplet do Veyrona kosztuje około 50 tys. euro i to bez opon.