Auto Świat Wiadomości Aktualności Poznań Motor Show 2010: honor uratowali dilerzy (galeria)

Poznań Motor Show 2010: honor uratowali dilerzy (galeria)

Autor Lesław Sagan
Lesław Sagan

Powrót po latach motoryzacji do poznańskich hal targowych stał się możliwy dziękimiejscowym dilerom. Większość importerów nie wyraziło zainteresowania udziałem w tej imprezie, co sprowadziło jej znaczenie do zasięgu regionalnego.

Poznań Motor Show 2010: honor uratowali dilerzy (galeria)
Zobacz galerię (64)
Auto Świat
Poznań Motor Show 2010: honor uratowali dilerzy (galeria)

Targi Poznańskie wciąż przeżywają kryzys. Od lat nie udało się zorganizować prawdziwej wystawy samochodów, z udziałem najważniejszych marek. Stąd też pomysł powrotu branży, ale już o znaczeniu typowo lokalnym, przy współudziale miejscowych dilerów.

W efekcie w jednej hali targowej zaprezentowano 27 marek samochodów, co można uznać za pewnego rodzaju sukces organizatorów. Udało się także zorganizować kilka polskich premier takich samochodów jak m.in. Citroen DS3, Fiat 500C, Tata Nano, Mercedes-Benz SLS AMG Hyundai ix35 oraz Skoda Fabia po faceliftingu.

Zdecydowanie najładniejsze stoisko przygotował Fiat, na którym zaprezentowano wszystkie marki koncernu i najnowsze modele obecne na polskim rynku.

Motor Show 2010 ma być w założeniu imprezą rodzinną i z tego powodu organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla zwiedzających, a także możliwość wygrania samochodu Fiat Bravo.

Autor Lesław Sagan
Lesław Sagan