Dostępne są również dwa nowe kolory nadwozia i dwa wzory felg, oprócz nowych opcjonalnych pakietów wyposażenia, które w zależności od potrzeb można dopasować do wybranej wersji.

Nowy Fiat Panda City Cross

Dzięki nakładkom na przednim i tylnym zderzaku oraz listwom bocznym w kolorze nadwozia, wersja City Cross jest bardziej kolorowa i oferuje bardziej miejski styl niż Cross 4x4. Obudowy lusterek bocznych, relingi dachowe i klamki drzwi są czarne, aby podkreślić kontrast z kolorowymi elementami nadwozia. Nowe, specjalnie zaprojektowane kołpaki uzupełniają wygląd nadwozia, rozpoznawalny już na pierwszy rzut oka.

We wnętrzu wyróżnia się szara deska rozdzielcza z czarnym matowym zestawem wskaźników. Nowe fotele mają czarną i szarą tapicerkę materiałową z eleganckimi wstawkami z czarnej skóry ekologicznej. Fiat Panda City Cross jest dostępny z silnikiem benzynowym o pojemności skokowej 1.2 l o mocy 69 KM i napędem na przednią oś.

Nowy Fiat Panda 4x4

Producent odnawił także wersję 4x4, wyróżniającą się autentycznie off-roadowym charakterem i wyglądem, nawiązującą do Pandy 4x4 z 1983 roku, pierwszego na świecie samochodu miejskiego z napędem na cztery koła. Odnowiona Panda 4x4 ma nowe czarne felgi, niespotykane kołpaki z wytłoczonym logo 4x4. Czarny kolor obudowy lusterek bocznych i klamek drzwi dodatkowo podkreślają jej „dziką” duszę. Wnętrze również zostało odświeżone, dzięki nowej tapicerce foteli z przeszyciami w kontrastowym kolorze, podkreślającej dodatkowo jego charakter. Do napędu przewidziano dwie jednostki do wyboru – benzynową 0.9 TwinAir o mocy 85 KM lub turbodiesel 1.3 MultiJet.

Nowa gama - oferuje dwa nowe kolory: szary pastelowy Moda Grey i niebieski Giotto Blue przeznaczone wyłącznie dla wersji City Cross - zostanie uzupełniona o nowe opcjonalne pakiety. Należą do nich m.in: Pakiet Bezpieczeństwa (tylne czujniki parkowania, lusterka boczne elektryczne i podgrzewane, automatyczny system hamowania podczas jazdy po mieście); Pakiet Komfort (regulacja wysokości fotela kierowcy, zestaw Comfort Kit, Cargo Box).

Promocyjne ceny nowej gamy Fiata Panda

Silnik Fresh Easy Lounge 4x4 Cross
1.2 69 KM 34 600 zł 39 900 zł 42 400 zł - -
0.9 TwinAir 85 KM Turbo - - 49 900 zł 60 900 zł 69 900 zł
1.3 MultiJet 95 KM DPF - 54 900 zł - 65 900 zł 74 900 zł