• Promocyjne ceny rozpoczynają się od 139 900 zł za wersję Comfort
  • W ramach specjalnej oferty przedsprzedażowej darmowe pakiety 4 przeglądów

Obecnie od 2.10.2018 trwają pokazy przedpremierowe Camry w wybranych polskich salobach Toyoty.

„Europejska Toyota patrzy na Polskę jako najbardziej perspektywiczny rynek dla tego auta. Polacy doskonale pamiętają legendarne Camry z lat 90. Dziś przedsprzedażowa oferta połączy przestronność i komfort flagowego modelu z bardzo atrakcyjnym cennikiem. Zaledwie po 2 dniach obowiązywania oferty specjalnej, mamy zgłoszone realne zainteresowanie tym modelem przez prawie 500 polskich klientów.” – powiedział Robert Mularczyk, PR Senior Manager Toyota Motor Poland. „To dla nas najlepsza prognoza sukcesu z jakim auto powraca na polski rynek. Wierzymy, że Camry zmieni obowiązującą od lat w segmencie D hierarchię marek” – dodał Mularczyk.

Nowa hybrydowa Camry w przedsprzedaży kosztuje od 139 900 zł za wersję Comfort, wyposażoną m.in. w: pakiet bezpieczeństwa Toyota Safety Sense z aktywnym tempomatem, reflektory w technologii bi-LED, 17-calowe felgi aluminiowe, system multimedialny z ekranem 7” i kamerą cofania, systemem „inteligentny kluczyk” oraz czujnikami parkowania z przodu i z tyłu.

Produkcja nowej Toyoty Camry rozpocznie się w lutym 2019 roku, a pierwsze egzemplarze trafią do swoich nowych właścicieli w drugim kwartale roku. Oferta przedsprzedażowa, obok promocyjnych cen, obejmuje także darmowe pakiety 4 przeglądów i obowiązuje tylko podczas trwania pokazów przedpremierowych.